Prečo ešte nespíte?

*inko

a taka nizsia je a trosku baculka? ona si ju zlomila tesne pred jednou skuskou...hmmm..kedy to bolo..no mesiac tomu este asi nie je
ale ak je to ona, tak potom ju poznam tiez iba z videnia... s nou sme bacovali spolu na forexe...dve baby a zvysok sama tlupa chalanov :)

*inko

no toto neviem, maleho princa som necitala, hanba mi..to cital snad kazdy..a kto nie, nech sa hanbi rovnako ako ja :)

ojka, takze lubka je spojitko medzi nami :))))

ojka

hej, blondína, rovné vlasy asi po plecia... (:
fuuuha, zlomenú nohu? tak to potom dúfam, že nie je ona... neviem veru, nejaký mesiac som sa s ňou nevidela...

ojka

och, takže poznám osobu, ktorá ťa osobne pozná :D teda zvidenia poznám....
hm, dobre, myslím, že kým nemusím, tak žiadné smradľavé baobaby k sebe nepustím (: i keď sú tak super...
ale pamatam si, že baobaby boli často spomínané aj v Malom princovi (: ale inak vyzerajú fakt, jak z iného vesmíru, také netypická rastúca vec to je (-:O

*inko

hmmm... P...? blondina? no vies, katiek je vela, to teraz ani neviem.
daj este indiciu
ma zlomenu nohu ta na ktoru myslim :)

*inko

anoooooo..to je ona :) H.
s nou som sedavala 4 roky na kruzku kreslenia :) ale na gympli sme neboli spoluziacky, ona A a ja B.
baobab..no vraj velmi liecivy zazracny olej, ale kvoli jeho smradu ho nepouzivam

ojka

noo, poznám jednu Ľubicu H. aleeeeee len zvidenia, osobne sa nepoznáme, a keďže je ona z nižšieho krúžku, tak určite nemá ani šajnu, že existujem :D alebo ešte jednu Ľubicu T. ale tiež len z videnia, tá je zasa vo vyššom krúžku ((: prečo?

ojka

inko, nie ďakujem, žiadny iný smrádek mi už k šťastiu netreba :D a ten olej, to je čo zač? (:
ja sa snažím s každým dobre vychádzať, ale ked oni po mne aj tak zakaždým tak škaredo kuknú :D
ty máš takého populárneho spolužiaka? (: tak to bude tým tetuškám potom aj smutno, keď vychodí školu....

*inko

a on je taky typicky pupusak ;)) tety v jeho veku takych maju rady :D

ozaj ojka, nepoznas nahodou jednu lubku? myslim ze ma taky isty odbor ako ty :) (nizka, kratke cierne vlasy, strih ako rihanna kedysi :)