Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

atm

jaaj som onee cosi chytil?:D no uz som na silvestra nadchu chytil takze to netreba prehanat:)
inko atm v bankovnictve.. to je nejaky bankomat ci?:) ja ani neviem ci za tym nickom bol nejaky myslienkovy pochod.. skor som cosi len bachol do klavesnice;)
uaaaaaaaaaaaaaah idem ja uz spat.. dobru

ojka

inko, ja v nich nepanikarim, v pohode sa odveziem, ked musím, ale je mi to tam nepríjemné...
a tie školské tiež veru nie sú najspoľahlivejšie, aspoň v našej budove :D
ou, veru, ked sa tak zamyslím,máš pravdu.... asi sa budem musieť na čas s nimi skamaratiť /-:

*inko

ojka, nie, skrine su v pohode :) ja som sa naucila odomykat a zamykat :) a vytahy..co ja viem, raz som sa zasekla v intrakovom vytahu a odvtedy este raz, ked nebola elektrina...tak ja nepanikarim v takych situaciach :) kym mam kyslik tak je to v pohode
noo a ty by si sa mala pripravit na to, ze teraz tie skolske vytahy asi budes pouzivat

ojka

och, viete si predstaviť teraz ten smradek čo mám v izbe? :D Heparoid, Flector a nejaká octanovo-alkoholová prpa čo mám na obklade :D kráááása...

*inko

atm, ty potvorka :)
inak pri nom si vzdy spomeniem co studujem... v casti elektronicke bankovnictvo sa ATM stale spomina :) ach..zmen si nick :D

ojka

inko, a nemáš odvtedy fobiu zo skríň? (-:O ja nemám rada zasa výťahy d-: raz sme sa u uja v ňom zasekli, pred 13. poschodím... ble
aj v škole radšej na devinu vyšlapem peši niekoľkokrát za deen, len aby som výťahom nešla :DD

ojka

binghiiii, halooo, kde ste, čo ste... neschovávajte sa....
lost, oooo, tak takto pekne si to pojal, o to viac ma to teší, parada (: ďakujem
aleeee, aby som nebola zla, gratulacia patrí aj atm, k tomu guľatému číselku (:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.