Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

Geri, nooo, však nejaký krb sa možno nájde tam, či? (: verím, že sa potom aspoň zohrejete pri nejakom varenom vínku možno (;
chatu máte v horáš? tam si teda to tichúčko užijete (:

Gerodorm

Ano, taka nasa nepisana tradicia :)
dakujem, snad na tej chatke nepomrzneme
a to tichucko ti mozem len zavidiet, na to sa aj ja tesim po sviatkoch

ojka.

jajka, ja tiež väčšinou nie :D u nás bud najmladšia, alebo najstaršia sestra... a ešte ocino, oni maju strašne radi sladké (:
Gerodorm, to máte takú tradíciu doma na vianoce? rozkošné :D
takže cez víkend na chatu? (: si to užite...
nooo, jaa? tak pomaličky, zopár razy som sa strieskala na zem, a teraz mi je doma dobre, tichúčko (((-:

Gerodorm

Tak vianoce klasicky srodinou, pripalenym kolacom a nedovarenymi zemiamkmi :) ale to je u nas uz tradicia
na silvestra som bol sice sam, ale dalo sa no, cez vyjend to dozeniem na chalupke bez tecucej vody :)
a co ty?

ojka.

Gerodorm, no vitaj (:
neboj, nie, tu sa na nikoho nezabúda (: ako si sviatkoval ty? a ďakujem, ja ti takisto prajem všetko len to super v tomto roku (:
jajka, aj kolekcie vešiate na sromček? či len dukatiky zo sladkého? (:
inko, ten RASŤO ma dorazil :D to ti ho kto poradil? deťúrence? ja som tiež inak kedysi dostala takúto zákernú matematickú otázku... bola som mimo d-:

Gerodorm

Ahojte :)
takze nazaciatok sa ospravedlnujen ze som tu uz veeelmi dlho nebol, nejako to stale nevychadzalo, snad si ma este pamatate :),
dalej vam vsetkym zelam dodatocne vsetko dobre v novom roku, a asi tak.
dnes sa bohuzial tiez dlhn nezdrzim..., tak co je tu nove?

*inko

jezis :D deti :D
mala sa ma pyta..hej, ty si mudra?
tak kolko je stostyridsat-osemsto-dvestotisicmilionov plus sedemstodvadsat-patsto-milionov?

mimochodom, uz sme prisli na ten rozkazovaci sposob od rásť...Rasťo :))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk