Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

náhodou, to vyzerá ako celkom chutná kniha (-:O či som nejaká vadná, ked mi to príde zaujímavé? :D
hmmm, hypnoza... no to neviem, či by som sa na to niekedy dala nahovoriť, normálne si mi dala chrobáka do hlavy....
inak, to s tým oblečením, nad tým si nelám hlavu,... ja ked prídem z BA domov a otvorím svoju skriňu, tak v nej dokopy nič... kuknem na sestry a všetky poobliekané v mojom.... tiež mi to často nejde do hlavy d-:

*inko

ale ved u nas nesnezi:) to blato je tu este ako pozostatok predosleho snehu
ojka, tak skusime hypnozu, trufas si? uspim ta tak ako este nikoho:P pripadne ti poziciam
anima.sk

tss..prisiel k nam sestrin devatrocny syn... v mojej najoblubenejsej mikine, ktoru zufalo hladam asi 4 mesiace, takze uz je jeho, to co ma znamenat, ked si chcem nieco vziat co nie je moje, tak sa opytaaaaaam
preco zo mna vsetci robia debilka :)

ojka.

inko :DD tak to nechytaj, ked to bolo pre jajku... no :D strašné s tými babami.... takže už i u vás sneží? ako ja si myslím, že toto zlezie, lebo moc nemrzne.. ale teraz to vyzerá pekne...
onee, to sa mi drieme z tých pritankovaných liekov celý deň, takýmto štýlom tú DP moc nepohnem :D
a nie nie, presne pre toto si nikdy nechcem cez deň ľahnúť, lebo sa bojím, že v noci už tým dupľom vôbec nezaspím (-:O

*inko

to bude tym, ze som natiahla moju rucisko a zachytila som to jaa :) ojka musis este raz hodit, nech sa aj jajka potesi
no ale inak u nas je to take blatove... radsej ani z okna nepozeram, vsetko je tu take smutne

teraz sa ti drieme? :D no tak si lahni:) ved v noci nebudes aj tak spat

ojka.

inko, tak to som moc rada, že ti to ustupuje, len sa ešte pekne šetri a nerob somarinky (:
hej, jasné, že to má byť provokácia :D jajka povedala, že mám čosi do BA poslať, no tak som posielala (-:O u vás doma tiež nič? lebo tu doobeda ako tak pršalo a potom začalo krásne hrubo snežiť....
ja si hľadám nejaké veci do DP, a jedným očkom tu sem tam kuknem... (; ale moooooc sa mi zasa drieme....

*inko

ojka. presne ako som povedala- do dvoch dni budem ok, mam pocit ze uz teraz je to fajn..len ten bok ma stale picha.. inak uz sa aj pekne uckam, teraz pauzicka..a ty ako? oddychujes? :)
pekne gesto toho chlapika, skoda ze to rozdaval akurat v supermarkete kde sa toci vela penazi..ale pekne od neho aj tak :)
jejda, ten sneh mam chapat ako provokaciu?:) krasne
martin, jaj ten poslednej vety som sa zlakla :) ale som rada ze alf nakoniec nic neopravoval

ojka.

jajka, hádžem guľu, chytaj :DD
hmm, ja som sa nad niektorými tiež riadne zamýšľala a pobavila ... niektoré vážne nemajú chybu (:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk