Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001_

Švestkový kompot

Jakékoliv zkvašené ovoce samozřejmě obsahuje alkohol. Pokud sníte před jízdou ovocný kompot, alkohol se do vaší krve dostane. Normální porce kompotu v krvi zanechá ovšem jen zanedbatelné množství.

blondula

ojka.....ved to,tie buchty parene :DDD mama varievala slivkovy lekvar,ale je to strasne huste a vzdy sa mi az chleba domelnil pokym som ho cely natrela :D ja ked natieram nieco na chleba,musim natriet kazdy milimeter :DD
*inko...zabudla som povedat,ze mam krk jak v cemente zaliaty a mam problemy s pravou lopatkou :-( zajtra,ak sa dobre vyspim,co pochybujem,pojdem k lekarke...

jajka001_

ojka, neviem ako to je ale tusim ze tym ze sa tam dava cukor a ze ak to nahodou skvasi ze sa tam vytvori alkohol? co ti ja viem, zavarala som len s mamou ked som bola mala
blondula, chod do hajan, ked spis hlava neboli a maly ta potrebuje zajtra:)

martinmlm

Pár ľudí to vyskúšalo a boli spokojní. Na hrdlo a priedušky je to super a krásne to zahreje, a môžeš to pit aj keď berieš lieky, kdežto alkohol a tabletky rozumní nemiešajú

ojka.

jajka, to vieš, dievča z dediny :D všeličo sa na mňa nalepí (-:O kompoty nemusia byť alkoholické... záleží od toho, čo zaváraš a čo do toho dávaš... to vieš, sto ľudí, sto chutí, sto receptov (:
martin, varené víno mi ani nevonia, nie to aby som ho ešte pila (:
lost, raz si sa už stratil a ťa nebolo, to vieš, máme pochopiteľne obavy (:
inko, nezufaj je asi tiež riadne tvrdlohlavý potom (;
blondula a prečo ho nemáš rada? zle spomienky?
ja si napríklad parené buchty vždy najlepšie vychutnám len so slivkovým lekvárom... tie čokoládové a džemové, to nie je ono...
joj, domáce buchty
lost, zasa začíname o jedle
nečítaj to :D

blondula

mne je dneska tak zle,ze ani na palacinky s cokoladou by si ma nezbalila :DDD boa,uz ani neratam ako dlho ma hlava boli :-( raz jedna strana,potom druha strana ,jest mi nechuti :-( spavat nemozem :-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk