Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001_

Marmeláda je hustejšia, džem redší s kúskami ovocia a hutný lekvár sa najčastejšie vyrába zo sliviek.

ojka.

ja k lekárom už len vtedy, ked musím, hmm, lenže v poslednej dobe robím očividne "samé sprostosti", na ktoré už ja sama a moja maličkosť nestačia (-:O
inko, veru, lost to tu nejak fláka možno... ale nezúfaj ešte viac /-: tiež by ma celkom potešilo, keby sa ukázal....
nieeeee, džem a lekvar nie je to isté... džem máš uplne jemnučký ked si všimneš, z rôzneho ovocia i s kúskami ovocia.... a lekvár ma takú tuhšiu a hustejšiu konzistenciu... a býva slivkový (teda aspoň len ja som sa s takým zatiaľ stretla)
ale niektorí by ti definovali lekvár takto: "Lekvár je produkt šialenej myšlienky,neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu" ((:
nooo a ja ti tiež pekne naordinujem spánok, tak šup šup utekaj pod perinu sa liečiť, dobre sa vyspi (:

*inko

tak ja este pockam kym mi to niekto objasni, lebo nezaspim :)

jajka, ale dnes zistujem ze mi moje samoliecenie nevychadza podla predstav..kaslem to, zajtra si nasadim antibiotika :(

*inko

:)) jemine, ty toho mas habadej, to som ani necakala, no ved nech uz sa kolienko uvedomi:)
jej a ten lekar je zlaty, k nemu sa ludia asi radi vracaju :)
ja mam asi smolu na lekarov, uz ani k ziadnemu nechodim, som taky samoliecitel..tak si idem naordinovat aspon 7 hodin spanku
tak sa majte..ozaj a co je s lostom? ved dnes tu ani nebol...a nezufaj by uz tiez mohol prist pozriet.je to tu take smutne

ojka.

ja inak kompoty mám rada, aj lekváre, ale iba ked mám náladu a chuť (: ale len domáce väčšinou =)
a džemy nejak fakt moc nemusím, tomu sa vyhýbam.... teda hlavne tie kupované... domáce to je o inom (:

ojka.

inko, cibulový čaj som v živote nemala (-:O
nieee, nestraš, na operaciu sa fakt nechystám... teda dúfam, chirurg spomínal, že do nejakých 2-3 týždňov by ma to malo prejsť (: zatiaľ to je "len" dosť natiahnutý lýtkový sval, pomliaždený kolenný klb, narazena a natiahnutá šlacha na kolene....
ale najviac som sa pobavila dnes na tom, keď som len otvorila dvere na ambulacii a chirurg na mňa:" no čo slečna --- , čo sme prišli? ešte vám nestačilo? čo sme vyviedli tento krát"
no keby som mohla tak sa tam začnem smiechom váľať po zemi (:

*inko

martin, jeden z tvojich experimentov? :)
to radsej ten cibulovy caj, ziadne kompoty ani lekvare ani nic na ten styl nelubim:( ALE keby ma to do dvoch dni vyliecilo, tak si dam

ojka a to kolenu asi nemas len narazene, co sa ti tam nieco posramotilo? kolena su osemetna zalezitost, znamej operovali asi trikrat...a nema to stale v pohode, musela sa vzdat aj tanca a sportu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk