Prečo ešte nespíte?

ojka

ja som videla tiež už v jaskyni nejaké individuá k tričkách na ramienka a krataskoch.... no, budiš, ked sa ide na výlet, niekedy sa to neodhadne... ako tie kašmírové rukavice :D

*inko

ojka, ale to nie je o tom..bola jeho svata povinnost tam byt :D
alebo vies co, zoberiem ta a pojdeme spolu, zaklopeme mu na dvere jeho kancelarie pozdravime, ty ho uvidis a pojdeme nazad:)

ojka

inko, vážne (: my sme tam mali samé ženské a jedného chlapa a ten bol od nás z fakulty... a miesto uja s najvááááčou reťaaazkou sme mali ženu, takú blondínu, a tvááárila sa strašne kyslo, tú som nepoznala, asi ho zastupovala (: to vieš nie každý má možnosť také celebrity postretávať ako ty (-:O
lost, už si mal dávno spať !!!!! noo, ale však Maccu popros, možno niečo poriešite :D

*inko

lost, ja som uz videla podpatky (nie sice na krivani) na chopku :)
a dokonca som uz aj videla zenu v tielku a krataskoch v ladovej jaskyni
darmo, niekedy to neodhadnes :D

lost

tohto trolola som ukazoval bratovi a on sa na tom rehotaaaal :D:D

no hej trololo som ja na , teda skor moj TV :) (tam mam fotky, neviem ako ich preniest na ntb :) )

*inko

lost, ty si trololo? :D
odbalila som si dneska mikulassky balicek, a boli v tom tie tvoje cukriky PEZ, ibaze pod inym nazvom... :TROLOLO :D
tak si ho pripomenme :D
www.youtube.com

lost

no pravdupovediac som mal, ale take nevhodne.. asi ako podpadtky na krivan :)
no a ked som chytil ten vlek, z kovu, tak mi ruakvice (moj drahy kasmir :D ) primrzli, cize som ich kapanek oholil :)