Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ale coby si sa mu nevyhla. das to ojka, ziadne fx nebude :) uvidis
a vies ze mne sestra pri tych pisomkach vravi tiez to iste? :DD
ony uz musia byt tak zufale tie ucitelky...minule sa mi vystazovala ze ma v triede zopar sikovnych a zvysok absolutne nema paru.
nie nie, ziadne pedagogicke minimum, ani treti stupen na vyske, nie.. nemam na to ojka :D

joj ojka, ano su zlate, ale je to tazke s takymi malymi deculami. synovec minule, ze ci mu pomozem so SJ...noo ved preco nie a bum, ze ako sa da urobit rozkazovaci sposob od slova Rásť...a ostala som celkom zaskocena :D

ludia, omrzel ma zivot, tak by som sa o nieco stavila :DD kto sa so mnou stavi?

ojka.

inko ((((-: ja tiež niekedy kamaratke opravujem písomky.... ona ich tak stovku donesie a hovorí mi zo žartu " rob s tým, čo chceš" :D
a pedagogické minimum si nejdeš dorobiť? alebo potom na doktorandské? (:
joooj, ja práveže k malým ďeťom, však to sú také super malé zvedavé vďačné bytosti (:
však počkaj, mi prepne a ešte si to hodím na jednu výšku :D len som zvedavá, kto by mi to platil akože :D
pche, ty si akože čo za študenta? že žiadne FX.... bifľa, bifľa :D (-:O ale nie, šikovné si stvorenie, nech ti to vydrží až do konca (: ja som bola zatiaľ na 3 opravákoch a tento semester sa psychicky pripravujem na ďalší (-:O nerada, ale asi sa tomu nevyhnem :D

*inko

ojka, aaaaaaaaano aaaano! :))) aj ja obcas lutujem ze nebudem ucitelka, je to sice za almuznu, ale ten pocit, ked niekomu nieco odovzdas..ach na nezaplatenie :)
sem tam, ked k nam pride sestra, tak donesie aj za batoh pisomiek co treba opravovat..ona to neznasa, ja milujem..tak aspon vtedy sa realizujem
joj ale k stuplikom ako ty vravis by ma nik nedostal
to podakovanie za patku aj tak bolo viac menej zo zartu, vsak co, jedna gula hore dolu :) za fx som nedakovala, lebo som ziadne nikdy nedostala :D:D to je coooo :D teda...akoze oficialne som fx nemala nikdy nikde zapisane, ale raz mi profak vzal rozpisanu pisomku a kazal mi prist este raz (geografia na vyske v prvaku, zmolikala som v ruke maly tahak s ekonomikou najakeho Armenska, alebo kyho ďas to bol uz neviem no a on mi to nasiel) tak som ho prosikala, ze ja mu to poviem v klude aj nahlas..nechcel :D nedal sa presvedcit, mrkala som, usmievala som sa...a uz uz by som ho nalomila, nebyt jeho prudkeho zmyslu pre spravodlivost. vraj keby nevyhodil predo mnou jedneho chalana, tak by mi to preslo, este on sa citil nakoniec previnilo :D
ja som sa moc na tu skusku neucila, to som sa zrovna spoznala s frajerom, fu, nebolo casu na ucenie, v tom case bolo prvorade ICQ ..no a nejak som sa teraz rozpisala, tak aby som ta neuspala, tak je nacase tento prispevok ukoncit :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk