Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko :DDD v bufete? tak to by som brala také prijemné posedeníčko... je to malá prednášková a už je ich tam nahlásených 60 mačkajúcich sa ľudí....
ja som zasa matiku nikdy nemala v láske, ani na strednej a na VŠ už vobec nie (-:O urobila som matiku 1,2 - nejaký ten opravak a koniec :D to ja som už radšej mala tie štatistické a ekonometrické "veci" (:
ejha, a mala malá aj nejakú špeci tortu? (:

*inko

ojka,heh diky, ja som mala kedysi s matematikou velke plany, ale vlastne teraz sa bojim ci som dotycnemu nenapisala blbost, predsa len uz si to nepamatam:/
ano mala mica osemrocna oslavovala :)
obmedzujuca kapacita miestnosti? a to co pisete v bufete? :)

ojka.

inko, sa dívam, ty si jaký frajer, keď tú matiku ešte tak sypeš z rukáva
noooo, ja som za vyučujúcou bola ešte pred vianocami, aj milá bola, ale že ju kapacita miestnosti nepustí, no škoda... čo už...
och, ale kebych mohla tak si beriem ešte aspoň mesiac prázdnin navyše (: nejak dobre mi tu doma je.... (-:O
neterkine narodeniny?

*inko

ojka, neviem ake mate vztahy s prof. u nas na fakulte, ale nasim staci v takomto pripade napisat a poprosit ich, ci by nespravili vynimku, mozno by si to mohla skusit
ale urcitte sa niekto take dva dni predtym odhlasi, urcite , takze podla mna sa to nauc a uz len striehni v AISe

noo, tak trochu..oslavovali sa narodneniny :)

alf, dufam, ze nikdy sa nepokusis zachranit svet :)

votrelček Alf

O..O
Inko, Alf bežať bežať. Alf mať aj svoj vysávač. Do ktorá diera dávať had? Asi to byť jedno. Off-on štik, "huuuuuuuuuu".
To špina má ísť dnu alebo von? "AAAAAAAA" zastaviť, rýchlo zastaviť. Nie nie, záclonu nieeeeeeee.
Alf musieť všetko umyť, vedro handra. Vodu? Ups, kohútik zlomiť.
"Ó JÉÉÉJE"

ojka.

ahoj inko, nie, pozerám tam niekoľko krát do dňa a stále plno... tak rozmýšľam, že sa na to asi vykašlem, a budem mať potom neskôr tie 2 skušky v jeden den a teraz si začnem asi zasa niečo kukať do diplomovky...
inko, a bola veľká rodinná žúrka? ja by som popravde robila teraz všetko, prišla som na to, že mi to chýba...

*inko

bry den dievcata a chlapci
ojka uz sa ucis? cochvila tu mame deviateho, podarilo sa ti uz prihlasit?

alf, ty nase hyperaktivne trdlo, pod mi upratat dom po vcerajsej rodinnej oslave

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk