Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

martin, alebo bola možno nejaká firemná žúrka kdesi, či? lebo viem, že v BA to búcha podchvíľkou....
no , každopádne to je už vo vzduchu ((:

martinmlm

No, my sme mali ohňostroj už včera o 21:00. Buď organizátori tiež nevedia na kalendári alebo im to buchlo predčasne pri montáži.

ojka.

ach, a už začínajú silvestrovské vtípky (((:
"Nevieš, ktorou nohou vkročiť do nového roka? ...poď so mnou po štyroch." :DD

ojka.

zdravíčko
binghi, tie "čertovské" veci mal v rukách snáď každý chlap už....
inko, vyfoť mi tú "Griswold family", ja to chcem vidieť :D u nás v dedine je tiež jedna rodina, čo má vysvietený dom a záhradu ako v Las Vegas.....
ejha a čože si robila do školy? ja by som sa mala nad sebou už zamyslieť a tiež s niečím už pohnúť.... (-:O
pekný deň všetkým

*

ojka, no oproti nam byva hotova Griswold family, vysvieteni su riadne(asi to aj odfotim :D ), ale toto co mne blikalo vcera a predvcerom do izby bolo strasne ostre a cielene svetlo... nieco ako "blikatko" co sa zvykne pouzivat pri prezentaciach, na ukazovanie..ibaze omnoho silnejsie

*

ojka, ale nieee, ved jasne :) on je stale hodeej..a stale bude moj chuchmak, aj ked chciet nebude :D takze s tym nech rata, dufam ze to tu zbada..ak nie, tak to napisem este raz a velkym

ojka ze co z toho maju? :D no ja bych tiez hadzala petardy, keby som vedela ze to niekoho tak rozhorci :D nechaj ich, nech sa tesia..kym maju vsetky prsty...potom budu prveho januara v televiznych novinach..ako to uz byva zvykom :D

coze ty uz ides? ja este planujem nieco do skoly spravit...teraz som mala iba prestavku, tak dobru noc a pekne sny

ojka.

inko, alebo ma ešte napadlo, že oproti vám niekto býva s blikajúcim vianočným stromčekom, môže byť? (((((-:

ojka.

inko, ale joj, on a nebaví? to sa mi na neho nepodobá d:
ach, určite si ho nabila v biliarde alebo v čom....
hmmmm, no neviem zlatá moja, čo by si sa ma chcela spýtať, ale keď si spomenieš, tak si ťa rada vypočujem :D
ooooooch, grrrrrrr, ja ja neznášam, keď tie detiská buchajú tie petardy..... čo z toho len majú z takých delobuchov....
no nič, idem si nájsť nejakú spravnu polohu v ktorej by som mohla spať :D
zatiaľ sa majte a poslúchajte.... lebo nikdy neviete, kedy vás tu prídem ešte postrašiť
GN

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk