Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

tak ak sa clovek citi mlady, tak je mlady bez ohladu na vek :)) :D

inac ja osobne tiez si neviem predstavit, ze by som mal byt "stary a seriozny" clovek :D

ved to nie je mozne, ci hej? :D

ojka

lost, "co cloveka nezabije, to ho posilni :)", čiastočne súhlasím :D
ja sa zasa držím toho, že zo všetkého (i negatívneho) sa dá koniec koncov vyťažiť niečo pozitívne (:

ojka.

ďakujem, moji, zlatí ste, moc moc vás mám rada (:
inko, hej, ešte sa pečie a upratuje a mňa to tam neskutočne ťahá :D
hm, ja ani neviem ako budem tú diplomovku písať, a také veľké plány som mala, neobsedím dlho, nepostojím.... a keď ležím, nič nemôžem... ach, celé plány mi padli :D
inko, ale neblázni, však ty máš už skoro celú, nie?
lost, aj ja som inak išla povedať, že boli sme , sme a vždy budeme mladí, teda aspoň ja určite :D
ale inak s tebou súhlasim, strašne rýchlo ten čas uteká,.. ja si ešte pamätám ako teraz, že som bolá "malá" prváčka na VŠ, a hľa... heh
jajka, a máš najaký tip na dobrú vianočnú rozprávku? lebo ja ani nemám prehľad, čo budú dávať (:

lost

co cloveka nezabije, to ho posilni :)

no a lost a Vianoce.. hej bude u rodicov :) a potom na druhy den pojdu k babke a potom koniec (resp, cakat zas jeden cely dlhy rok :D ) :)

ale rychlo to ubehlo , ze? :)

ved nedavno boli Vianoce 2010 :)

no ale ojka teraz mas povinne volno :) "ebjoy,.... whlie you can :P " pracovat sa bude dost cez rok, resp ked bude clovek stary :)

[zruseny1]

ojka jajka :) heh, tak som rada ze sa to pacilo :)
ojka, tak aj ja ti zelam skore uzdravenie..a s cim este chces pomahat? este upratujete a peciete? my uz koncime so vsetkym, ja si idem teraz pisat diplomovku..vianoce ma nebavia :)

ojka.

lost, ďakujem (: nebude to sice jednoduché, tie týždne, ale nejak sa predsa musím dať do kopy (: (och, ja sa pri tom ešte usmievam, neverím :D to robia asi tie lieky...)
mne je ale už teraz strašne ľúto, že nemôžem doma takmer s níčímm pomôcť, som takmer uplne odstavená... //-: to je nefer, že tie vianočné prípravy idu mimo mňa....
lost, ty sa ako chystáš vianocovať? s rodičmi?

ojka.

Lost, zle, na figu, blbě (-:O
už si ani riadne nepamatam, čo všetko mi zakázal a prikázal, lebo bolo toho toľko veľa.... , grrrrr

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk