Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

mrkvaa? ja? :D nahodou, ja by som to v autobuse ustala ojka ;) a tie lieky budes brat nejak dlho? na silvestra si uz hadam aj pripijes nie? ;)
jajka a teraz ste zdravi? klop klop, u nas zatial pohodka
lost, a my sme sa vtedy stavili ze? :D isto sme sa stavili, len neviem o co, noze mi pripomen :)
(ojka, uz len kustik mi chyba, ale muza nekope)

ojka.

jajka, teda, tak to ste mali fakt podarené vianoce,... dúfam, že vás to ale potom rýchlejšie prešlo (:
lost, nebude ani 40 tis. , nie to už 50 :D
ale poviem to takto: tu predsa nejde o kvantitu, ale kvalitu :D a my sme riadna kvalita :D

jajka001_

vsetci sme boli riadne "chytení" v dutinách, ja klasicky hrdlo, malý klasicky sopel, kasel a manzel neklasicky uši. tak sme si prelezali cele sviatky:)

ojka.

jaji, dakujem (: ale čože? vy ste tiež minulé vianoce marodovali? a čože - prečo?
inko, ty si riadna mrkva :D hej, ja veru nemám problém hocikde sa dokaličiť, šikovná som a šikovná budem, tak znie moje heslo :D a na pitie pri tých liekoch vážne môžem zabudnúť (teda nie že by som chcela nasávať :D (-:O)
ja už som tiež niekedy mala dve skúšky v jeden deň, podarili sa, ale aj tak tie stresy kolo toho nemám rada.... a cestovať moc neprecestujem, keďže som skoro stále v BA, doma sa totižto nejak moc neviem učiť na skúšky....
lost, ja inak obdivujem tých ľudí, čo chodia ešte teraz po nákupoch,... že majú na to nervy a trpezlivosť... ja by som to nevydržala, ... keby som videla všetkých tých ľudí, tak len kuknem na nich a na päte sa otočím späť :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk