Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, tiez mam deviateho :) tak to aby sa vsetky sily spojily a stali pri nas vtedy..lauri, podobne aj tebe krasne sviatky
ojka a este tri ma cakaju... spoluziaci mali 4 predterminy a ja so svojimi tromi som normalne looser :D a pritom vzdy ja som sa nahlila a potom uz na zaciatku januara odfukovala kym ony sa este trapili,,,tentokrat je to opacne :)

ojka.

lauri, dobre NEBUDEM!!! (((-:
joj, to vyzerá na zaujímavú skúšku.. budem držať palce...a to máš dve v jeden deň?

ojka.

Inko, a ty máš ešte skúšok? (: ja sa chystám na najbližšiu na 9.1. ale to musím striehnuť jak sup, či as niekto nodhlási, aby som sa mohla prihlásiť ja... (-:O

ojka.

inko, pamätáš si, čo som tu nedávno spomínala tu MHD 68- čo som sa v nej vysypala (-:O tak už som musela s tým zajsť k lekárovi, inak sa už nedalo...
ja zahyniem :D okrem iného nemám dlho sedieť, nemám dlho stáť, ležať na rovnom, nerobiť blbosti, žiadny horúci kúpel (aaaaaaaaaaa)...a o tých liekoch už ani nehovorím, ja si teda viem "príjemné" vianoce vybaviť :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk