Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001

lost :DD
ja to dufam stihnem, zajtra sa vrhnem na to pecenie, dokupim zvysok potravin, pozajtra balim darceky, robime stromcek, spravim kapustnicku
najlepsie je ze to je len jedna vecera a cele to nahanania sa je fuč

ojka

jaji, a preto sa držím hesla, že všade dobre - doma najlepšie ((:
mne príde celkovo nočná bratislava, tak trošku nebezpečná.. strašidelná (-:O

*inko

wow jajka, tak po desiatich flasach sampanskeho sa ta pyrotechnika musela zapalovat uz aj sama :)
no teeda... fuj to, s tolkymi chlapcami :D nejdes zrovna prikladom, ale nie zartujem...chalanske partie su naj :)
ojka, aj taha aj netaha...nechce sa mi cestovat vlakom

lost

hm, ludia, ja tak pozeram na kalendar a ze 21.. teda uz vlasne 22 :)

cize 48 hodin do vianoc :D teda vlastne este menej.

36 hoddin u nas (kedze mame darceky tak 18:00 po veceri)

rozmyslam, ci zacat rozmyslat co kupit, alebo este pockat na ten spravny moment :)

jajka001

v ba je tu cez sviatky mrtvo :) a do mesta ist, len na vlastne riziko. lietaju tam flase a delobuchy. ten kulturny program za to riziko nestoji :)

ojka

inko, ale čo si,... do BA? tak to teda určite nie.... či teba to tam nejak ťahá? (: a pozor, ja sa správam vždy slušneee :D

jajka001

no, v podstate to bolo super
bolo tam tusim desat chalanov a dve baby, vratane mna :)kazdy doniesol flasu sampanskeho :D a kazdy doniesol aj pyrotechniku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk