Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

jajka001_

myslite ze to nie je dobry napad? ten velky mi snad pomoze, aj ked sa pri nom dost rozculujem, a maly by urcite rad tiez pomohol, ale pri nom asi viac skody bude ako uzitku :) necham ho cosi sem tam zamiešať

*inko

vila, nie varene :) to iba tak, pre naladicku, lebo vraj som prisla z Bratislavy smutna a pochudnuta

jejda, ja si idem asi vonku trochu zabezkat..po cerstvom snieziku..alebo to radsej necham na zajtra? uz je tma, hmm...a idem teraz :)
tak sa majte babizne

dobra vila

inko - joooj, aka tajnostkarka, vsak tolko si prezradit mohla ;), je to bezpecnejsie ako FB :D
a veru, vinko dobre varene je super v tomto pocasi... Neviem, ci mas varene, ale by som na to mala slinku :D

*inko

akoze kde na juhu? vila nebud zvedava, viac ti nepoviem :))
no nalada nenalada, to je zdanie iba, vilka, dala som si s nasimi trochu vinka, mozno preto posobim veselo:D

dobra vila

jajka- a ako starych chlapov mas? Manzel a syncek? Vsak tych zapriahni do robenia kapustnice ci rybacej polievky, alebo co vyvarate, alebo domace prace :D

dobra vila

inko, ale kde na juhu si??? No my tu mame pekny odmak....voda stekajuca po odkvape mi pekne trepe na parapetu :-/, ale prognozy su uboheeee....tu na vianoce bude akurat tak blato, vrrrr.
A veru, premokli, 1x na nohe! Vedela som, ze taketo si mam kupit radsej v lepsom obchode, ale ked tam su take drahoty, mno co uz, treba investovat.
A ako inko, draha moja, srsi s teba dobra nalada, ci sa mylim?:D

*inko

vila .."tu na juhu sa to topi"...ja som teraz tiez na juhu a nam sa nic netopi :D ty si asi este juznejsie :)
bačkúrky ti premokli? hmm..nepríjemné, vela stastia pri reklamácii :D
jajka, fiha, budes mat viac roboty a upratovania po nich :)

dobra vila

inko, no nie vsade, ja som myslela u nas...lebo tu na juhu to sa to razom topi, vsak uz teraz z toho nic nezostalo...
A viete co ma nastvalo? Kupila som si pred dvoma mesiacmi zimne topanky, dnes v nich vybehla na 30 minut a CELE ponozky som mala mokre! Ked vyjdem von v poltopankach alebo botaskach, ani vtedy tak nepochodim! Fakt ma to nastvalo :-/. Mozem ich ist reklamovat, vsak som si nekupovala topanky do bazena...a ze zimne...a este tie Landrover abo co, ale s Deichmanu, pekne topanocky tma, ale kvalita nulova...

*inko

lost, nezvyk vsak?
takze teraz si mozete zelat co chcete, a ja to zariadim :P
jajka, ahoj, vela sil pri peceni zelam..a nech sa ti chlapi nemotaju pod nohami pri praci :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk