Prečo ešte nespíte?

ojka

zdravíčko =)
inko, skúška dopadla super ((: dnes som také šťastné stvorenie :D
doobeda som moc dobrý pocit z toho nemala, lebo každému povychádzali iné vysledky ako mne,.... ale nakoniec vysvitlo, že ja som to mala dobre, a oni ani tak moc nie (-:O
potom som stihla poradiť na skúške asi 6 ľuďom okolo mňa na teorii, lebo inak by fakt vyleteli a nakoniec tú skúšku spravili (((: tak sa tak teším, teším....
ale najviac ma dnes potešila tá už niekoľko krát spomínaná kamarátka, ktorej som dnes tiež pomohla a mi potom pekne aj poďakovala a mi povedala, že to už má odo mňa taký pekný darček vianočný, že som jej pomohla,že si to moc váži,... tak mi tak srdeeečko stislo... (: juj....
a ešte sa mi podarilo chytiť aj skorší vlak domov aj s miestenkou... no perfektný deň.... a veľmi ma potešil ten sneh :D

jajka001_

myslite ze to nie je dobry napad? ten velky mi snad pomoze, aj ked sa pri nom dost rozculujem, a maly by urcite rad tiez pomohol, ale pri nom asi viac skody bude ako uzitku :) necham ho cosi sem tam zamiešať

*inko

vila, nie varene :) to iba tak, pre naladicku, lebo vraj som prisla z Bratislavy smutna a pochudnuta

jejda, ja si idem asi vonku trochu zabezkat..po cerstvom snieziku..alebo to radsej necham na zajtra? uz je tma, hmm...a idem teraz :)
tak sa majte babizne

dobra vila

inko - joooj, aka tajnostkarka, vsak tolko si prezradit mohla ;), je to bezpecnejsie ako FB :D
a veru, vinko dobre varene je super v tomto pocasi... Neviem, ci mas varene, ale by som na to mala slinku :D