Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, ja mam pocit ze niektorym aj do hlav pocas noci nasnezilo..ty brdo, idem radsej robit nieco uzitocnejsie ako sa tu pajedit :D (napr. konecne ti dokoncit obraz) a ako skuska?
hej hej, postarsi, to su najvacsi pohodaci

ojka.

gigavideo.sk
keď nám už tak pekne nasnežilo (((: ono už aj v noci snežilo, či nad ránom, či kedy som to kukala von.... krááásne to vyzerá , dúfam, že i u nás doma bude tak (:
inko, to ti je celkom srandovný vyučujúci, to je už nejaký postarší pán? :D

*inko

odkaz od profesora na facebooku>
" Zapisal som do AIS znamky z OSWO, pozrite si, ci to sedi s indexom. Pripadne reklamacie na 1. nastupisti vlavo na hlavnej stanici v Bratislave :-) "
boze..on by k tym bezdakom aj zapadol :D

*inko

vila, ma sa to roztopit? tak rychlo beriem maleho von na sanky, chudak, si zasluzi trochu radosti, ked som ho tak s anglictinou doteraz mordovala

dobra vila

inko-na hribik?:) Ale tak toto su predsa len ine, a ja mam tiez dlhsie, asi preto tuzim po kratsich :D.

Decka, super sneziiiiiiiiii, ale ako pozeram na dalsie dni, tuto sa to akurat tak roztopi a na vianoce bude dazd a blato, muuu :(. Idem von so psikmi, dufam, ze nam nezamrznu labky :D

*inko

*s*n*e*h* :)
dobre, neskore ranko
vila, no ja mam tri za sebou, tri pred sebou
a dnes ma ojka jednu skusku, tak na nu mysliíme :)
a fiha, ty si na take kratke? ja som si v detstve uzila kratkych vlasov ostrihanych na "hribik" az az..takze dakujem, uz nie :D
lost ano, ludia ked musia vypiju kadeco, ..ked ide o zivot...ale nezachadzajme do extremu :D
ja mam problem si napriklad iba namocit nohu v jazierku :(
napr. ked nie je voda uplne priezracna tak do nej ani nejdem
musim si vidiet na nohy, chore, ja viem

ojka.

a oni len behaju a skacu,behaju a skacu,kto to ma poratat? (:
by ma zaujimalo,kto uz len takuto zabavku vymyslel...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk