Prečo ešte nespíte?

dobra vila

inko, by si sa cudovala... Som strasne vsimava, ze pri kratkych vlasoch ziadny uces nesedi ako pri hustych. Ja nvm napriklad aj Rihanna co ma tie kratke strihy jej brutalnu seknu a Rihanna ma neskutocne huste vlasy. Proste, ked mas riedke, nic ti nestoji dobre, mozno ked sa s tym akosi pobabres. A neodporucaju sa dlhe, bo ked su beztak naprd...vies, naco ich zatazovat..
Ale tymi kratkymi ja myslim nieco taketo:
0.tqn.com
Takyto styl sa mi velmi paci a keby som mala hrivu na hlave, nevaham ani sekundu:) No ja mam take normalne, ale plznem...v 50tke mat nebude...a moze prist kratka parochna"yuch" :D
Inac reduckym vlasom sa podla mna hodi taka ta klasika, po plecia, ci pod plecia a tak.

lost

*inko

niekto raz povedal, ze ked tam zije bobor (mozno aj zaba) tak je ta voda nezabije :D

i ked, nieco tam asi zanechaju a to by mohlo mat nejake bakterie, cize prevaril by som ju :)

urcite radsej ako keby som mal zomriet smadom :) tak lahko sa nedam :P

jajka, ale ani ja nepijem mineralky, ani vody z PETiek :) ale je to asi jediny sposob ako skladovat vodu (podla obalu to vydrzi 1 rok, tam je napisane, no neverim ze sa to pokazi niekedy ak vobec, ak je to dobre skladovane)

a odstavka vody je v dnesnej - extremne krehkej spolocnosti - extremne .. ale pockat, ani nie ze CI sa to stane ale KEDY :)

je to teoreticky lacne a zaberie malo miesta v pivnici, alebo spaizi, alebo v rohu v kuchyni :) staci tak 10l/1 clovek (na 3 dni striktne na pitie, ani nie na varenie) ..

ale to je uz ta moja pranoidna cast losta :P :D :)

*inko

lost ja by som sa vody z divociny bala, kolko ziab a inych havedi v nej zije..no radsej na to nemyslim :)))
dobra vila, ale ved praveze pri riedkych vlasoch sa odporucaju kratsie zostrihy, dlhe riedke vlasy/ to musi byt tragedia...a urcite mas objem v pohode, len chces este viac :)
jajka, a ty o kolkej chodis do prace? ty vobec nespavas dievca jedno nepodarene:))

jajka001_

zuby som vybavila, jablko mam - neumyte sice :) a tiez sa zvyknem v noci budit na pitie. maly tam ma salku čaju tiez pri posteli ale tu mu necham ved nejak vydrzim
dufam ze rano voda pojde, aj vlasy potrebujem umyt....sakra
ze ja nepijem mineralky. musim nakupit a mat doma zasoby.

lost

fuha :) tak ked v bratislavve toto :) tak to je blbe

avsaaaak

ja mam dost vody :P

takze pohoda :)

ale BA ma vyhodu, ze to tam rychlejsie opravuju, ako v nejakom pezniku napriklad :)