Prečo ešte nespíte?

dobra vila

jajka, uuch, ja by som bez vody nevydrzala...ad1, v noci musim mat pri posteli napusteny plny pohar vody ad2, nedokazem ist spat s neumytymi zubami...ad3, nemas nahodou jablko??? Zuby cisti! Slaba utecha, ale predsa :P

jajka001_

zuby som si umyla "nasucho"
mame vlhcene utierky, tak tvar ma ako -tak vybavenu
mam aj odlicovacie mlieko, vidis
a este mam fajnovu, vonavu vodu vo vaze :D

lost

*inko

no v divocine je lahsie ziskat vodu ako v meste :D

mesto je najnebezpecnejsie co sa tohto tyka :) (este predmestie moze byt este nebezpecnejsie za istych okolnosti)

dobra vila

inko - bruhahaa :D, ti inak prezradim, ze cervena je taka farba, ze ide kazdemu...ja neverim, ze ta farba k niekomu nejde! Prisamvacku, ked ju na niekom vidim, uzasne mu sadne. A ja som ju strasne zboznovala, ale uz si ich nechcem farbit :-/. Ja som chcela byt ako mala rysavka, no co :D. Ale nakoniec som si nedala rysavu (to by sa hodilo asi skor k ozaj svetlej pokozke), ale cervenu..a sadla mi, poviem ti :D. Uz som mala svetlu aj tmavu hnedu, ciernu a blond melir, ale blond vlasy som est euplne nemala...k tomu asi ani nedospejem...by som vyzerala zrejme ako pohroma :D.
Vies co? Da sa spravit z vlasov vela super ucesov, ci mas jemne ci huste (samoska, s hustymi to ide jedna radost), ale udrzat a upravovat si ich podla toho, aby ti stale tak perfektne je fuska... Akoze...hustym vlasom ide vsetko...ked su dlhe, vyzeraju bozsky a na kratkych ucesoch, akoze takych fakt kratsich musia byt tiez huste vlasy...Ja mat fakt ze huste vlasy, idem na taky kratsi strih, lebo mne sa to veeelmi paci. Ale kedze nemam taku hrivu, neviem, akoby to vyzeralo...ale raz sa tak dam.

lost

jajka a ty si necitala moje prispevky o SHTF scenaroch? :)
SH!T HIT THE FAN

voda, jedlo, teplo, skrysa..

no dufam ze vam tu vodu coskoro zapnu :) inac ja osobne by som volal do vodarni, ze co to ma znamenat.. (je irelevantne ze je noc :) )

*inko

ale no, jajka, ako by si prezila v divocine? :D ze nesla do prace! to su vyhovorky :D
odlicovacie mlieko a pletova voda by mala stacit...a zuby sa daju umyt aj bez vody, iba s pastou:D

lost

ale odstata voda je dobra voda nie ? :)
voda sa pokial viem nepokazi, i ked vela ludi mi hovori ze ano

ale tak by sa pokazila aj v prirode? :D (ale zas hovoria ze to sa filtruje)

no ale pocul som ze 'staru' vodu staci preliat z flase do flase a prekyslici sa , ci tak nejak..

lost

jajka, toaleta (nadrz, nie misa) :) prevar a mas vodu ;)

ziadna mineralka doma ? co budete teraz pit ?!

inac v akom meste?