Prečo ešte nespíte?

jajka001_

aj teplu aj studenu
aky sneh,kde? akurat tak v mrazaku
hm musim zacat rozmyslat nad alternativnymi zdrojmi
a najst dakde žuvačku

*inko

vila, hmm...tak dalsia bloncka :DD hmm... aj som si myslela, cozee ty si si dala cervenu? to mi k tebe nesedi..neviem sice ako vyzeras...ale viem ze cervena ti nejde :DD ty musis byt vílka...milá, dobrá. blondínečka a nie zlá červenovláska :))

moje sú taký priemer, nemam riedke, ale su hrozne jemnučke

dobra vila

ojka - huh, moje vlasy maju momentalne desnu farbu (preto ich nosim radsej vzdy zopnute :D )... Totiz som si ich farbila na intenzivnu cervenu a neviem sa jej zbavit a to som bola uz aj na odfarbeni a naslednom zafarbeni...tak to kaslem, necham vyrast, alebo tam natlapkam v januari nejaku dalsi farbu, mojej povodnej... uvidime ten extra vysledok. Inac mam svetlo-hnede vlasy, ja nvm...to je take diskutabilne...ked kukam farby na vlasy, tak niektorych ze "stredne blond", chapete to... to ako ked vezmete ze "stredne hneda" a baba n aobrazku ma cierne :D. Bo ja fakt nemam blond, ale take popolavo zlato hnede, abo ky fras. Proste svetla hneda :D A typ pleti? Nvm :D V lete sa lahko opalim a ani v zime nikdy nie som biela ako cmar, v detstve som bola fakt ze kreolka, uz ma to tak ale vobec nechyta, hmmm. Ale ja sa Slnku vyhybam, dost sa bojim jeho nasledkov a este ma to furt tak pritreto opali od kratasov, otras :D

Inko- a co sa ides strihat?? A ako dlhe mas treraz vlasy?? Daj sa na jezka :D