Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

jajka :D no jedna teta kaderníčka mi raz odstrihla viac ako som chcela a preto sa s nimi už nekamarátim :D
ale inak žiadnu čarovnú silu ako princezná na vlásku (Rapunzel?) nemám :D
takže teraz ich mam niečo nad pás... čiže asi trošku dlhšie ako ty,bez ofiny a stratený náznak postupky ((:
ale kedysi na strednej som aj ofinu nosievala :D ach to boli časy...
no a dobré styky s tebou na intráku, to hej, už tu bývam 5 rokov, tak už ma aj po mene pozná... aj spolu hodíme reč ked sa stretneme, ... jeden nikdy nevie (:

jajka001_

ja bez ofiny, tak po koniec lopatiek.snazim sa to strihat akoze do postupna ale tak vies, ked sa sama striham, asi to extra rovnake nie je :)

*inko

aha, tak ja som nemala zrovna dobre styky s riaditelkou intraku :D
hmm, vlasy vlasy, tak do polovice chrbta, rovny strih, ofina. ofinu mam asi rok..iba kvoli tomu, ze raz sa mi spravil maly pupacik v strede cela...babrala som si tolko do neho, spravila z neho maxihruzu...a hla jednorozec bol na svete..tak som v panike ostrihala ofinu :D a mam ju doteraz :) a normalne uvazujem ze to skratim po plecia :)
a ty?
jajka, ty mu nedoverujes?!?! :DD ale nie, zartujem :)

jajka001_

no mna strihal frajer len raz...a uz nikdy viac! :)) to nebolo strihanie :DD až taký masochista zas nie som :D

ojka.

inko, nie, využila som dobré styky s vedúcou intráku, prihovorila som sa za ňu a dovolila jej tu prespávať, ale za nejaký poplatok....
ale tak, no, truba som i truba budem v takýchto prípadoch, ja sa jednoducho neviem takto "vykašľať" na druhých....aj ked to potom takto dopadá....
mamina inak tiež hovorila, že všetky sme boli hanblivé a nakoniec všetky sme baby :D
a aké máš inak teraz vlasy? ako účes?

*inko

jajka, my dve sme na tom asi podobne..mna uz aj frajer strihaval, ale povedal ze nikdy viac, lebo som ho nasledne hresila :D odstrihol to do strany

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.