Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

martinmlm

aj ja mám zaujímavé zistenie. Keď mi program od maroša75 vymazal zbytočné programy tak počítač ide lepšie. A to isté sa udialo aj so mnou, keď som odyšiel do svojho, nemám telku a menej stresu, hlavu mi nezaťažujú zbytočné informácie a ušetrenú energi cítiť na zvýšení fyzickej sily pri menšom množstve prijatej potravy. Veľmi zaujímavé, ne?

ojka.

zdravíčko
lost, no vidíš, a ani nám tá tv nechýba (:
ale teraz budem za barbara, lebo nemám ani šajnu, čo za program ten VH1 je (-:O ale myslím, že ty mi to ospustíš :D
oneee, vonku tak krásne a ja trčím zavretá na izbe, ach jaj... súciťte so mnou ((-:O

lost

ojka.

no ja TV nepozeram uz 5 rokov :)

a ked si sadnem ze si nieco pozriem (lebo sa snazim byt spolocensky a na navsteve sa tvarim ze pozeram TV) tak mi tie reklamy uplne pridu ze smiesne :) ako keby to robili pre totalne retardovane publikum - uz chapem o co ide vo vymyvani mozgov, no malokto tomu veri, what ever.

ale tiez mi to nechyba, inac mi extremne vadi ta reklama na VH1 - stale tie iste songy tam promotuju, uz som zneznasal aj tu stanicu :)

no ale bezne co pozeram, "tak do pozadia" je discovery a podobne, tam nastastie nie je reklama :)

ojka.

inko, tú skúšku máš kedy, inokedy to nestíhaš kupiť?
jej, obraz , áno... s tým si nerob starosti - prvoradé su predsa iné povinnosti (: ale si zlatý, že si nezabudla...
lost, ja tv viacmenej nepozerám už len kvoli tým reklamám... nejak ma to odradilo, a tearz aj ked niekoľko mesiacov tv nepozerám, tak mi to nechýba...
jaji, tak to bolo aspoň účelové nakupovanie (: lebo kopu ľudí chodí nakupovať a nakúpi sprostosti a potom len ochkajú ((:

*

Ojka, myslím že by mi nevadilo ak by bol ten vtip pravdivý.
Tak veru, trochu som šopingovala:))
Predtým som si bola dať zapísať známky. Chcela som si ešte kúpiť jednu ucebnicu, ale kvetina je v škole zavreta. Takze ďalšia skúška bude z vycucu:-/ Jajka a čo si nakupila ty?
Ozaj ojka, ten obraz nestiam dokončiť do Vianoc :( počká si na teba až po svitatkoch. Ja som teraz nestihala.

lost

haha, ja by som chcel nech su Vianoce obrok :) ludia by si ich viac vazili :D
avsak potom by boli reklamy 8 dopredu mesiacov na ne...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk