Prečo ešte nespíte?

lost

alebo kratsie by sa to dalo popisat takto:

hlavny hrdinovia pribehu Janko a Jozko

Tak Jozko je dobry ziak a ma vyborny prospech v skole. Janko je bohuzial lajkad a neuci sa, ma velmi zly prospech a hrozi mu prepadnutie ak neuspeje na koncorocnej pisomke. A tak sa Janko otoci k Jozkovi, nech mu pomoze. Jozko suhlasi a povie mu, ze po skole ma cas, pozve ho k sebe domov, a je ochotny Janka doucit ucivo na pisomku.

Janko sa avsak tvari kyslo, lebo si mysli, ze Jozko vyrata pisomku za neho, kedze jemu sa ucit nechce.

Zaver je na domyslenie..

Neviem ci to ma nejaku pointu :D

ojka.

inko, tak si tu facku ešte šetrím, uvidím ako sa bude zajtra správať, keď sa stretneme....
oneee, tak sa vám teda pochválim :D no vysypala som sa v MHD, lebo sme mali "nehodu"....lebo nejaký frajer na audine, či čo to bolo za krám, nám nedal prednosť a ešte zrýchlil, lebo nás chcel obehnúť a šofer MHD automaticky prudko šliapol na brzdu... a vualaaa, popadali sme na zem ako hnilé hrušky, teda aspoň ja a narazila som si nejakou srandou chrbát... a kapánek tie bolesti neprechádzajú, takže ak sa z toho do štvrtku nevyspím, tak už viem ako zahájim moje "vianočné prázdniny" (((:

lost

*inko

jasne, ze je to fajn pocit, lenze pomoc treba vediet aj adresovat :)

to mas ako strielanie do tanierov lietajucich :D treba trafit presne inak je to waste of ammo and time

proste neviem, ale beriem to uz opatrne :) vela krat som pomohol zbytocne, a tak teraz si vyberam komu a kedy pomozem.

no na mysli som mal konkretny pripad kamosa:
cca pred rokom potreboval do svojho 'labaku' zopar veci, tak no problemo.. nech sa hraje.. no a potom zas nieco chcel, ale nechcel som aby to bolo take jednoduche a chcel som 'nieco za nieco' lenze stale odmietal (a to mohol mat deal of the year), ale tak preco nie, nech sa hraje a zas zadarmo a prakticky bez nehajeho diky (i ked mozno hej, neviem presne ci sa podakoval :D ) no lenze teraz zas nieco chce a povedal som si. nonono .. uz stacilo :)

a ked sa toto cloveku stane tak 10x tak si uvedomi ze jeho zdroje (cas a nervy) nie su bezodne a nekonecne, alebo skor nekonecne a bezodne..

resp. what ever :)

cize odvtedy som si povedal, ze nech sa kazdy stara sam o seba, ved predsa toto chceli.. (cokolvek to je netusim, je mi to jedno)

obavam sa len jedneho a to o svoju bezpecnost, necitim sa velmi dobre medzi hladnymi .. sice je to len bezcenna metafora, (aby som nebol konkretny), ale tak nechcem aby som bol brany ako "ked potrebujes pomoc, chod za lostom" a tak seriem na nich, slusne povedane :)

uz ma to jednoducho prestalo bavit, a mame veeeela porakadiel ci co su to "komu niet rady, tomu niet pomoci" alebo "kto chce kam, pomozme mu tam" alebo toto by sa dalo pekne rozpisat, ale limit prispevku :)

skratka, ja nepotrebujem dakujem, ale to, nech sa ten kto pomoc prijme POUCI a NAUCI sa z toho nieco (ciste z egoistickeho dovodu, aby si nepytal pomoc ZAS A ZAS)

*inko

ja som tiez za, aby si jej strelila facku, ojka...zena nezena, facka niekedy dokaze velmi pomoct:)
a bola som v knihkupectve v auparku, tam nemali...dokonca ani na martinus.sk sa to nedalo objednat, musela som ist cez taky menej znamy obchod
a ako si sa vysypala? ved sa este nesmyka... trenujes uz na silnejsie mrazy? :)

lost, tak kym to nie je reklama na praci prasok, tak znesiem hadam kazdu :)

*inko

lost, ale zase na druhej strane je strasne vela ludi, ktori tu pomoc ocenia...je to fantasticky pocit, ked sa niekto podakuje (napr. pri vysvetlovani, uceni...) len skoda, ze zistit - ci to clovek oceni- sa da az dodatocne.
inak raz mi sef kazal hladat dobrovolnikov pre jednu vec..a hned som si tukala do cela- ze prosim ta co si blazon, kto bude nieco robit dobrovolne a zadarmo...a ja som sa normalne cudovala, kolko vela ludi mi odpovedalo na inzerat. Praca s tymi ludmi bola uzasna. to bol iny level. to zapalenie a ochota. Tak som sa zamyslela, ze niekedy by som to tiez rada skusila..robit nieco dobrovolne, bez naroku na odmenu... ale to by som musela byt privelmi zanietena pre danu vec... ale musi to byt super pocit :)) nechcete niekto dobrovolnika? :D

ojka.

jajka, hej, to je tá istá... ale tak zasa ja nie som ten štýl človeka, čo sa obráti druhým chrbtom, ked potrebujú pomôcť a ja to viem.... vyhovára sa že má muža, dieťa, starosti, nakupovanie... však ja jej nič nevyčítam... len keby brala trošku "ohľad" aj na druhých.... grrrr...
inko, tak to su teda tiež riadne ferovi spolužiaci... a v panta rhei sa to nedalo kupiť, tam je kopu takýchto "somarín" z našej školy....
ejha, a tvoj fešáčisko je ten malý synovček? (:
ja mám doma tiež obľúbený grankohrnček :D joj, už sa teším, už len jeden deň a budem pekne domka...
lost, ehm, lenže ja som v živote nikomu ešte ani len facku nestrelila (-:O a ona má byť prvá? :D to hádam nie, to si budem šetriť na niečo iné ak bude treba....(((:
ale keď spomínaš to zdravie, mám otázku... minulý týždeň som sa za "srandovných" okolností vysypala na zem a asi by som to mala začať riešiť s lekárom... ja sa viem fakt dokaličiť všade :D

lost

*inko

no hej, ale to je asi jedna ku dvadsat ak nie 50 aby bola smrncova :)

resp na slovensku reklamne agentury nemaju kreativne myslenie, su proste lamersky amaterske :)

lost

fuha, tak to by som jej pred skoskou nieco zadrel, co ju tak trosku ponizi (resp. urazi, alebo da jej facku)

neviem co, nieco na sposob 'ved to vie kazdy, nakoniec sama si tvrdila ze su to len sprostosti' ci nieco take (nie som kreativny ... )

kazdopadne takych ludi je strasne VELA..

ze clovek im obetuje nemaly cas a oni ze "whatever"

sice mozno je "pod tlakom" - ale tak je dospela snad , ci nie? :)

pripajam sa k rade : kaslat na nu, resp. brat ju s rezervou, ked bude potrebovat pomoc - ja to uz riesim tak, ze im jednoducho nepomaham, kto sa raz dostane na "blacklist" hold, ma strasnu smolu, ale aby som to z toho vymazal, to bude chciet strasne usilie. konieckoncov

zdravie mame kazdy len jedno.

*inko

ahojte, takze martin nasiel vnutorny pokoj? a ojka zase pomahala a doplatila na to? hmm... ojka, fakt uz s tym sekni
mna dnes vytocilo vela veci
tu hlupu knihu som si nakoniec musela objednat z netu, pretoze zrazu ziaden z ochotnych spoluziakov mi nebol ochotny ju pozicat...zrazu ju vsetci potrebuju, hlavne ze ja som roky rokuce pisala poznamky do notebooku a posielala im to
no ale uz som v klidku, zajtra budem cely den s mojim fesakom takze zatim su mi vsetky hoviedka ukradnute..jeeej a prave mi mamina priniesla caj v novom bodkovanom granko hrnceku :) jee jeeeeeeej... tak teraz mi uz musi byt fajn

a ozaj lost...ale niektore reklamy su velmi smrncovne (tullamore dew, tí spievajúci chlapi sú na zožratie :)