Prečo ešte nespíte?

*

Ojka a on nevie že si zadaná, či pokúša šťastie
Aj tak?
Jajka, a tiež vieš tak spievať ako tie dve kocendy?
Oklahoma ešte ty daj, na koru speváčku sa podobas a môžeme si založiť kapelu:)

ojka.

inko, ja mám stále svojho priateľa.... ale jeden kamarát by chcel čosi viac,... jaj, no vravím, komplikované....
oneee, ty si jaká potvora... že trička strihala...
ja som mala spolužiaka na strednej, čo sa rád bavkal so zapaľovačom a tak jedného pekného dňa nechtiac spolužiačke "podpálil" vlasy.... chúťatko, sa musela dať potom nakrátko ostrihať....
jeee, inko, ty nosíš ofinku? ja som naposledy na ZŠ a teraz rozmýšľam, či sa k tomu vrátim, no neviem neviem....
jajka, ja som si ťa veru tiež predstavovala inak... nie tak ako inko, ale no, jednoducho inak... samé to prekvapenia...

*inko

jajka, no neviem ani... vzdy som si ta predstavovala vyzorovo ako zenusku/ meter 50 :) kypra, kucerava :D tou avrilkou si ma uplne dostala...tak si si tiez vzdy asi posobila o dost mladsie...
ja som momentalne na katy perry :D ofinka a tak :)
ojka, tomu teraz nerozumiem, nejaky kamarat by chcel nieco viac, alebo ako? a ty nemas uz toho frajera co si mala?
hmm...s tou spoluziackou to musi byt tazke, ale aj taki su ludia..niezeby bola rada ze sa vam to obom podarilo :)
ja som to neznasalaaa kedysi...v skole som kvoli tomu mojej "nepriatelke" odstrihla z tricka a potom bol pokoj :)

ojka.

MODERNÉ ĽUDOVÉ MÚDROSTI:
— Kto sa veľa pýta, málo googli.
— Spam nechodí po horách, ale po ľuďoch.
— Kam Facebook nemôže, nastrčí Like button.
— Každý chvíľku ťahá torrent.
— Všechno padá, čo software má.
— Čo môžeš twitnúť dnes neodkladaj na zajtra.
— Tak dlho sa chodí s Acerom do práce, pokým mu veko neodpadne.
— Čo na srdci, to na Facebooku.
— Všade dobre, ale s WiFi najlepšie.
— Tak dlho sa chodí s otázkou na Seznam, až sa zájde na Google.
— Kto chce kam, nabúra sa tam.
— Dvakrát zálohuj a raz formátuj!
— Darovaným titulkom na hrúbky nepozeraj.
— Koľko máš účtov na sociálnych sieťach, toľkokrát si človekom.
— Prišiel, videl, vyfotil a zdieľal...