Prečo ešte nespíte?

ojka.

noo, ja by som to skôr pomenovala, že je prehnane súťaživý typ... už od strednej...
ja ked mám z niečoho lepšie písmenko zo skúšky alebo viac bodov zo zápočtu, tak ona je schopná sa so mnou celý deň nerozprávať.... ((:
s odstupom času mi to príde až vtipné...

jajka001_

asi je riadne vystresovana :) doma sa jej asi neujde pochvaly len vycitiek tak je precitlivela na cokolvek co sa moze javit ako negativne
nechaj tak, snad vyšumi a dojde je to

ojka.

jaji, nie, to bolo tak, že kamaratka si potrebovala s niekým odkontrolovať nejaký príklad, aby sa neučila blbosti do skúšku (to mi problém nerobilo problém, rada pomôžem, ked viem) no a lenže mne to samozrejme vyšlo dobre, a jej zle.....a miesto poďakovania sa mi dostalo slov na taký štýl, že nech si nemyslím, že som dokonalá či čo, že ona ma doma muža a dieťa a musela upratovať a variť a nakupovať.... a pritom som jej nič nevyčítala, nič...
ja viem, možno robím z toho detinsku vedu, ale kapánek ma jej reakcia zaskočila...
ach, už som asi prepracovaná /-:

jajka001_

asi ocakavala inu pomoc a si sa netrafila :) to sa stava, nebolo to tak ze chcela nieco pocut a ty si jej povedala nieco ine ako si myslela ze povies?