Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

tam pisu, ze bambusove lesy rastu rychlo a rychlo sa aj obnovuju. ano, je to vlastne druh travy. no asi by si nestacil prikladat do krbu, pocitam, ze to aj hori ako trava.

lost

prave pozeram dokument, ze za $50 kupia strom, a prepravia ho do Anglicka, kde z neho vyrobia stoly a stolicky a predaju za.. teraz si sadni prosim. stopattisic dolarov.
dobre co ?

lost

Digging a bit more brings up this comparative paper, with a chart, which indicates that bamboo has a "heating value" of ~19 gigajoules/metric tonne, in comparison to 19.6 for generic softwood and 20.5 for generic hardwood.

no ma to menej energie ako drevo, ale neviem ci az tak velmi, co tych 0.6 znamena :) otazne je, ktory metrak vyrastie skor, drevo ci bmabus, kedze bambus je velmi lahky a je asi skor povazovany za travu :) ale aspon by som si mohol urobit taky lodku a ist na Dunaj splav :D

lost

predstav si, ze by som to zasadil na sidlisku :D ludia (a media) by z toho mali inu senzaciu :D :D :D ze co to je ... :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk