Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

lost, trochu som pocitala na fore a kukla na ebay. takze: s tymi fenmi pre psov su vcelku spokojni (ale pochybujem, ze aj ich psi:)), pretoze tym megatlakom vzduchu je pes rychlejsie suchy, no ta jedna pise, ze jej psa skoro odfuklo zo stola! okrem toho, väcsinou hucia ako vysavace (mozno ten za 300.- nie). niektori su tiez toho nazoru, ako ja, ze to aj tak vysusuje pokozku a niektori psi sa toho boja, tak ja neviem.

Deria

lost, trochu som pocitala na fore a kukla na ebay. takze: s tymi fenmi pre psov su vcelku spokojni (ale pochybujem, ze aj ich psi:)), pretoze tym megatlakom vzduchu je pes rychlejsie suchy, no ta jedna pise, ze jej psa skoro odfuklo zo stola! okrem toho, väcsinou hucia ako vysavace (mozno ten za 300.- nie). niektori su tiez toho nazoru, ako ja, ze to aj tak vysusuje pokozku a niektori psi sa toho boja, tak ja neviem.

lost

Deria

ale nefuka teplo :) tam by malo byt nastavitelne, ze fuka len 25C tj. prakticky len silno fuka vzduch izby, tj. vysusi sa prave vdaka tej mega sile a mega prietoku :) nieco ako ked das von z auta tricko na dialnici v 130kmh, vysusi ho rychlejsie ako ked by si dala von z okna za statia :) a ziadna teplotna zmena :) a kedze pudel bude zit este viac ako jedno desatrocie, tak to chce kvalitnu investiciu :D (do fenu :) )

Deria

kazdy fen vysusuje, lebo extremne teplo. trochu som si to precitala, jedina vyhoda, ze mozno tak nehuci. ale ved pre psov je este silnejsi, tak neverim, ze nevysusuje.

lost

no udajne hentie nevysusuju, i ked ktovie kde je pravda, ale bez fenu to nejde :D extremne zaplzne a potom je nemozne ho vycesat, plus cesat nasucho lame srst :( tak co s tym? :D pripravky na rozcesanie? alebo ako? :D to je taka dilema :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk