Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

jasne presne :) myslel som skor chorvatsko, autom, kedykolvek prestavky, rad on cestuje :) teda neviem ci RAD ale neprotestuje, inac uz ma aj autopas :D predtym nemal, ale videl som v dokumente ako pes vyskocil za mackou :D teda moj by nevyskocil, kedze za jazdy nemam okna dole nikdy, ale prudke brzdenie by narobilo skodu tiez.. aj ked je atleticky :)
a presne to iste si myslim o lietadle, ved pes nie je batozina :D to je brutalne, ak niekto tak prepravuje psa podla mna.. hranici to s tyranim, hlavne psychika, ale ak tam lieta batozina, tak aj to/fyzika...

Deria

k moru? zalezi na tom, ci sa chces cele dni iba vyvalovat na slnku....a potom, lietadlom by som psa nebrala, iba ak, tak do tasky, nikdy nie do kufrovych priestorov!

lost

hmm, no hej ale teoreticky, ak by chcela zakazku, nechala by mu z tych 5-6cm co mal, tak 2-3cm :) a prisiel by som o par dni skor :D
ona sama ma zoapr pudlov, tiez takych a este mensich :)
tazko povedat no, ale nechcem riskovat, predsa len zdravie ma len jedno..

toto som mu naposledy zobral:

www.zoohit.sk

teoreticky, najlepsie by mozno bola nejaka "mikina" nieco latkove, co idealne obkresli jeho krivky.. na suchu zimu je to asi lepsie ako toto, lebo by mu to mohlo menej prekazat :)

Deria

nooo, kadernicky radi strihaju....ved je to ich kseft! a vobec, neverim, ze psovi nie je zima, ak sa mu vezme jeho prirodzena ochrana! psi kabat je len o zvyku. samozrejme, ze sa tomu brani, je to tiez neprirodzene, nepozna to. pre jeho dobro by bolo, keby si zvykol. ved preco je u vetov vela prechladnutych psov?

lost

seriem to :) som stlacil spat, sakra :D

to mam za trest, ze pisem tolko, v ksratke.. co si myslis o pes na plazi ? ciste toto, nie cesta, len pes a plaz/more..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk