Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Deria

k moru? zalezi na tom, ci sa chces cele dni iba vyvalovat na slnku....a potom, lietadlom by som psa nebrala, iba ak, tak do tasky, nikdy nie do kufrovych priestorov!

lost

hmm, no hej ale teoreticky, ak by chcela zakazku, nechala by mu z tych 5-6cm co mal, tak 2-3cm :) a prisiel by som o par dni skor :D
ona sama ma zoapr pudlov, tiez takych a este mensich :)
tazko povedat no, ale nechcem riskovat, predsa len zdravie ma len jedno..

toto som mu naposledy zobral:

www.zoohit.sk

teoreticky, najlepsie by mozno bola nejaka "mikina" nieco latkove, co idealne obkresli jeho krivky.. na suchu zimu je to asi lepsie ako toto, lebo by mu to mohlo menej prekazat :)

Deria

nooo, kadernicky radi strihaju....ved je to ich kseft! a vobec, neverim, ze psovi nie je zima, ak sa mu vezme jeho prirodzena ochrana! psi kabat je len o zvyku. samozrejme, ze sa tomu brani, je to tiez neprirodzene, nepozna to. pre jeho dobro by bolo, keby si zvykol. ved preco je u vetov vela prechladnutych psov?

lost

seriem to :) som stlacil spat, sakra :D

to mam za trest, ze pisem tolko, v ksratke.. co si myslis o pes na plazi ? ciste toto, nie cesta, len pes a plaz/more..

lost

ma taku "vetrovku" co chrani chrbat, a boky, vlastne sa len tak prehodi cez neho a cez hrudnik na suchy zips sa zapne, ale on nerad taketo :D nechapem preco, ale vzdy sa z toho snazi dostat :D ako prezije to, ale aspon to vyzera tak, ako keby nenasiel v tom pohodlie :/ ale mozno si to domyslam :D zajtra rano mu to skusim dat, co urobi ;) (sakra, naco som to potom kupoval :D otestujem par dni :)))) )

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk