Prečo ešte nespíte?

Deria

lost ale ma prekvapuje, ze bastian nechce byt u rodicov. idealne je, ak pes zostane na dovolenku v rodine. mozno by si ic mal castejsie navstevovat:)a bastiana tam obcas nechat, najprv na velmi kratku dobu, 2-3 hod, potom dlhsie, 1-2 dni a uvidis, ako to bude zvladat. psi totiz presne vedia, ze su v rodine a nie u cudzich. keby mu mama este urobila nejake dobre kuriatko, videl by si, ako rychlo si zvykne.

Deria

fiha, 2500km, to je teda dost! mozno s prenocovanim a castejsimi pauzami, ale aj tak. a potom, keby ste sli na hory, je to zas ine ale na plaz....hm, teraz by to nebolo take najhorsie ale v lete v horucavach, to uz nie. to vies, ze aj pes moze dostat upal? a pes potrebuje hlavne behat. ale to ty urcite vies a nebral by si ho v lete k moru. ja ked idem do BA, mam to 1150km, je to tiez dost ale inu moznost nemam. nastastie moji psi zalahnu a spia, na zadnom sedadle maju urobene letisko:), mozu si lahnut, ako chcu, no a tym padom menej batoziny mozem zobrat. vzdy som mala velke auta, prvy raz mam male a vies asi aky kufor ma klasse A, no nic, hlavne, ze psi maju pohodlie!:D dofrasa, ved na slovensko potrebujem nakladak:D, vecne som teperila vsetko mozne pre rodinu ale teraz sa musia uskromnit, okrem toho je na uz sk vsetko.

lost

chcel som ho zobrat teraz niekedy do spanielska (autom) :D ale tak 2500km daleko (a raz tolko spat samozrjeme, ak by sa nam ted achcelo ist spat :D ) by bolo trochu neprakticke.. ale to tu bolo fakt mizerne pocasie (blato) a bol cerstvo ostrihany :D proste som bol ochotny ist za 20C slnkom a suchom akokolvek daleko :D ale neviem, ked bude takto krasna zima (neverim ze dlho :/ ) tak zatial pohoda..
skoda ze sa neda ist priamociare dole juhom, tak 1500km by stacilo asi aj, aby bola lepsia klima, ta zima mi obcas lezie na nervy :D
ale ist na venceni cez polku europy, mno, nudim sa, strasne velmi :D

lost

jasne presne :) myslel som skor chorvatsko, autom, kedykolvek prestavky, rad on cestuje :) teda neviem ci RAD ale neprotestuje, inac uz ma aj autopas :D predtym nemal, ale videl som v dokumente ako pes vyskocil za mackou :D teda moj by nevyskocil, kedze za jazdy nemam okna dole nikdy, ale prudke brzdenie by narobilo skodu tiez.. aj ked je atleticky :)
a presne to iste si myslim o lietadle, ved pes nie je batozina :D to je brutalne, ak niekto tak prepravuje psa podla mna.. hranici to s tyranim, hlavne psychika, ale ak tam lieta batozina, tak aj to/fyzika...

Deria

k moru? zalezi na tom, ci sa chces cele dni iba vyvalovat na slnku....a potom, lietadlom by som psa nebrala, iba ak, tak do tasky, nikdy nie do kufrovych priestorov!