Prečo ešte nespíte?

lost

hmm, no hej ale teoreticky, ak by chcela zakazku, nechala by mu z tych 5-6cm co mal, tak 2-3cm :) a prisiel by som o par dni skor :D
ona sama ma zoapr pudlov, tiez takych a este mensich :)
tazko povedat no, ale nechcem riskovat, predsa len zdravie ma len jedno..

toto som mu naposledy zobral:

www.zoohit.sk

teoreticky, najlepsie by mozno bola nejaka "mikina" nieco latkove, co idealne obkresli jeho krivky.. na suchu zimu je to asi lepsie ako toto, lebo by mu to mohlo menej prekazat :)

Deria

nooo, kadernicky radi strihaju....ved je to ich kseft! a vobec, neverim, ze psovi nie je zima, ak sa mu vezme jeho prirodzena ochrana! psi kabat je len o zvyku. samozrejme, ze sa tomu brani, je to tiez neprirodzene, nepozna to. pre jeho dobro by bolo, keby si zvykol. ved preco je u vetov vela prechladnutych psov?

lost

seriem to :) som stlacil spat, sakra :D

to mam za trest, ze pisem tolko, v ksratke.. co si myslis o pes na plazi ? ciste toto, nie cesta, len pes a plaz/more..

lost

ma taku "vetrovku" co chrani chrbat, a boky, vlastne sa len tak prehodi cez neho a cez hrudnik na suchy zips sa zapne, ale on nerad taketo :D nechapem preco, ale vzdy sa z toho snazi dostat :D ako prezije to, ale aspon to vyzera tak, ako keby nenasiel v tom pohodlie :/ ale mozno si to domyslam :D zajtra rano mu to skusim dat, co urobi ;) (sakra, naco som to potom kupoval :D otestujem par dni :)))) )

lost

kadernicke som povedal, nech ho ostriha ak uzna za vhodne :)
inak ked som s nim vonku, tak ho preventivne chytim na hrudi, ci sa trasie od zimy, alebo nie, ale nic :)
ale nie som s nim vonku 2-3+ hod ako v lete :)
vacsinou tak 30 minut, potom 2-5 hod doma, potom zase 30 minut, zase chvilku doma a zase 30 minut :) niekedy 20, niekedy 40, skor kratke ale caste :)
nedao mi to :D a odmeral som mu srst na 5 nahodnyh miestach na chrbate , matam 1,5cm :) na nohach ma 3,5cm :)

ale jemu to rastie velmi rychlo :) aj kadernicka hovorila, ze je to rychle :D ved bol 8.1 na strihani, tipujem ze odvtedy ziskal 0,5cm co je pol milimetra denne :-o

to by bolo za rok 18-19cm.. co je pomerne realne, kedze je na strihani 4-5x rocne a da dole tak 4-5cm stale, cize aj rychlejsie ako pol milimetra denne :)

i ked to nacasovanie bolo nanic, chcel som pred vianocami, ale nestihlo sa to, vtedy boli tepla, teraz su akurat tie zimy :/