Prečo ešte nespíte?

lost

hm myslim ze je tu nejaky kopec, ale na lyziach som nikoho nevidel :D

haaaaaaaaaaaaaaaaaa

neuveris, ale co sa mi dnes stalo, idem po tej ceste mimo TT (myslim ze ta cesta do neviem :D proste z TT, ako je kaufland, ta "vypadovka" neviem kao ju volaju)

a z nicoho nic vidim LYZIARA (v bezkach) ako ide cez cestu !!!!!!! :D

som nechapal ze co to je :D to je mega haluz, nikde nikto, ale lyziar na suchej ceste :D

skoda ze som nemal kameru, to by bola haluz :D i ked necestujem velmi vela, takze mozno je to bezne tu v trnave :D

mi to pripomenulo rusko, tam sa deju veci, ze vsetko je mozne :D

ale musi byt nejaky kopec niekde nie? :) viem ze je, len neviem kde :D pamatam si ze som nejaky niekde videl, medzi bytovkami, uz to maaam, tam kde je kaufland, smer centrum, tam su kopce :D tam by sa dala pekna rychlost nabrat :D ale asi nie ubrzdit, skusime? :D

shy

Lyže? A kam by som sa chodila s nimi tu v Trnave lyžovať? Keď tak jedine, že by sa našiel taký slušný kopec kam by sa dalo ísť :))

shy

Aj ja si ani nepamätám kedy som stavala naposledy snehuliaka, to muselo byť už strašne dávno, tiež som tuším akurát postavila takého mini zo snehu na okne :)

lost

tento svet sa zblaznil.. nacisto :)
myslim ze najtriezvejsie je staviat snehuliaka :D
ani si nepamatam, kedy som naposledy nejakeho postavil :/
aha, uz viem, ked som mal tak 4 roky :D
aaa inac, tusim ze jedneho som postavil velmi dano, v semtembri, taky krpaty 25cm smehulicik :D
bodaj by nasnezilo 500cm (ano 5 metrov) snehu na vikend :D

aby som skocil z okna do neho :D aj s lyzami co tu mam (a chcem ich vyhodit)

ozaj, nechce niekto lyze? spravim vam super kamaratsku cenu :D