Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

shy

No ja...ja ani neviem asi nič výnimočné neplánujem, asi budem len sedieť doma, naša rodina je trocha divná takže nič extra na vianoce...a to mám ešte aj meniny :P

lost

na vianoce plany, hm no idem k rodicom potom s nimi k babke na druhy den a taketo behacky po rodine (a ze siatok pokoja :D ) a ty ?

lost

nj pisu ze vecer nebude, no podla mna este bude :D

www.shmu.sk

dokonca aj zajtra bude mrznut (pred par hodina mi malo byt zjatra +2C, tka neviem neviem), ako presny su ...

shy

Vonku snežiiiiii! Ideme stavať snehuliakov? Treba ten sneh využiť lebo najbližšie dni sa to pravdepodobne roztopí :))

ojka

lost, vďaka, ráno ked som sa zobudila, tak tu bol zrazu sneeeeeeeeeeeeh, ja mám z toho takú veľkúúúú radosť (((((-: hneď lepšia nálada (: ak nenastane nejaké väčšie oteplenie a nezaprší, tak sa to snáď nepotopí. Konečne bieeeeele Vianoce (:

lost

ojka

waaaauu... to je ... just wow !!! :D

no tu sneh nie je, ale ked som teraz isiel domov, tak na ceste je viac soli ako na plazi piesku :D

normalne som chcel zastavit a ist domov pesi :D

ale ked som vystupil, tak som nevedel zatvorit dvere, lebo akcia-reakcia ma na takom lade co bolo na parkovisku odtlacila a len som sa smyyyykal a ani korcule netrebalo :D

inac stastne a vesele Vianoce aj tebe a hlavne vela snehu :)

ojka

zdravíčko nespáči (:
pokojné sviatky vianočné vám prajem, bez zhonu a starostí, iba plné radostí (-;
lostiiiiiik a tu niečo pre teba : www.youtube.com
a to o tej brokolici som ani nevedela, to by som mala byť zdravá jak rybička, toľko ja tej brokolice pojem (:
ako sa inak mávate?
u koho je ešte v tento predvianočný čas sneh, nech zdvihne paprčku (;

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk