Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

a najhorsie na tom je (alebo najlepsie? :D ) ze kazdy expert co sa tomuto venuje fakt brutalne profesionalne radi nieco ine :D
otvorim eshop s tymto a tam ze 150 produktov :D

no dakujem :D a kto sa z toho ma vysomarit? :))

ale paci sa mi, ze su sampony ktore su balene v 1 galonovom baleni, cize 3,78litrov :D :D :D

tomu hovorim parada, nemusim kupovat kazdy mesiac sampon (i ked psa umyvam len raz za 2-3 mesiace :D a prave to je kamen urazu, ze kazdy radi uplne inak ako psa umyvat a ako neumyvat, uplne uplny opak maju jednotlivci :) ) a tie 4litre vystacia pre celu bytovku pre cely rok :D

lost

inac nie je tu niekto kto sa vyzna do psej kozmetiky? :D
uz treti den si lamem hlavu nad tym co mu kupit :D
mam vybrate zopar (asi 10 :D ) veci, ale ono je to inak narocne..
nezavidim zenam tie dlhe vlasy :)
starat sa o to musi byt psychooo :D
tolko samponov, tolko koncidioneor a hydratacnych ochrannych a neviem akych kremov :D az mi praskne hlava :D

lost

husky to anooo :D wohooohooh :D to by bola ina haluz :D ze by som si urobil zaprahy v meste :D
inac bike som potom odlozil, lebo unikal vzduch z duse..
a nebavilo by ma to dofukovat po kazdom KM.. ta mini pumpa na to nie je ani tak stavana, i ked ten mechanicky pohyb ruk by aspon zahrial :D
som pokusal osud, ci podomnou praskne lad, ale lad drzal :D ani jazero ma nechce :D (i ked raz pukol sa mi zda, ale kamos stale kecal, tak som sa nevedel sustredit), to by bola ina haluz sa okupat v obleceni o takom case a teplote :D a hlavne tak daleko od civilizacie :D
vsetky tie dokumenty ako prezit po pade do vody mi prebleskli hlavou :D

milli11

lost, bicyklovat v tom snehu? Radej ber sanky! Teraz by sa zisiel nejaky husky alebo malamut, len zapriahnut a mozes ist!

lost

ach, o 9 30 musim byt v BA :(
to aby som vyrazil 7 30 na cesty !!!

lebo to je loteria..

to znamena ze musim vstavat v najextremnejsom pripade o 7 00

hm, 6 hodin, pohoodaaaaaa :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk