Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

milli11

Hlavne pre lost. Co sa mi minule snivalo. Ze som videla losta, sranda. Vlastne len jeho hlavu, telo nebolo vidno. Z predneho profilu, ako ked sa fotia ludia na obciansky preukaz. :D

Opisem. Hlava viac gulata ako podlhovasta, kratke cierne vlasy, nie strapate, ale skor uhladene, kratka ofina na cele. Mal aj okuliare v tvare obldznikov. A celkovo mal peknu tvar.

No co, v tom sne, trafila som sa? :D

iskierka

mama kúp mi rontgooon :D aká hitofka z rádia viva mi tu hrá, joj:D som vysmiata ako lečo..pekný dníčok vám

slnecnica

Bréé ránko,
ešteže môžem pracovať z domu, vonku je otrasne, presne takéto počasie neznášam. A náš SHMU.sk sa prekonáva, jedna výstraha za druhou, človek narobí zásoby, nasťahuje sa do bunkra, čaká katastrofu a furt nič :-)

lost

prsi prsi len sa leje... nezatvaraj mila dvere :D no joo, nech si prsi :D ale zase chudak pes moj.. tak budem s nim chodit von kazdu hodinu, nech je co najcerstvejsi :D ked zacne prsat, tak zijeme na vojnovom stave :D

shy

Ja som papala morkadelu, teraz čokoládu :P

ale fakt dneska krásne vonku, až som sa čudovala, každý deň je tuším iné ročné obdobie

shy

Ja som papala morkadelu, teraz čokoládu :P

ale fakt dneska krásne vonku, až som sa čudovala, každý deň je tuším iné ročné obdobie

ojka

nazdárek (:
shy, no ja som mala zatiaľ až jedno jablko, dnes mi nejak nechutí /-: divnééééé, obyčajne zjem všetko, čo mi príde pod ruku....
lost, fííííha, tak to si určite hladný od babky nešiel.... a koláčik nebol?
ale inak súhlasim, dnes bolo vonku veľmi príjemne, ani nefučalo, 14°C bolo u nás, slniečko večerom vykuklo, no krása jednoducho ((-:

lost

hlad u babky?
poviem vam, oni nemaju nejaky vysoky plat, ale jedla maju podozrivo az az :D
to bude asi tym, ze maju zahradu..

a "kriza" je vyriesena :) ale povedzte to panelakovym kralikom ze treba si zaspinit rukicky hlinou :D

mal som zajaca a morku, zemiaky a salat.. mnam :P a slepaci vyvar na obed.. samozrejme aj zelenina ako predjedlo, klasika nedela :)

a je vonku krasne, 15C a ak nefuka, na kratky rukav ako idealny cas na vencenie, takto si presdstavujem posledne vencenie v zivote :D