Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

eeeeej, no prosím, jako mu je dobre, ku babke na obedík.... tak babičky varievajú len samé super veci, tak o hlade určite nebudeš (:

ojka

lost, ja som to už tiež kontrolovala, a našťastie ma to autíčko neodcvaklo (-:O
zlatí moji, čo máte dnes dobrého k obedu?

lost

no okolo mna islo tiez to google auto :D

ale pozeram, NIC !!! :D

a to som sa TESIL AKO MALE DIETA ze budem na internete :D to by bola moja jedina foto co kedy internetu sa dotkla, a niiiic kde nic tu nic :D

nastastie :D

hold, smola no :D

ojka

www.youtube.com
zdravíčko
aaaaale, podľa mňa tých 50 stihneme (: no a keď nie, tak to bude k roku :D
inak, ja sa priznávam, ešte som to street wiew nekukala, ale už sa nejedna kamaratka chvalila, že je vyfotená na dvore a podobne :D a naša dedinôčka je na takom konci sveta, že tam to autíčko ani nedošlo, takže nemám sa čoho bááááť (:
okolo mňa šlo síce kedysi to auto, ale to bolo ešte v BA a dúfam, že sa o nič nepokúšalo (((-:O
banda jedna, ako inak víkendujete?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.