Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

všetci ste sa uložili na zimný spánok? :)
no..."všetci" :D nešťastný výraz... ojka a slnečnica, čo je s vama?

ojka

zdravíčko (:
vonku je tak krásne, super, príjemne, slnečne, farebne ((((-:
ako ste víkendovali vy?
ja keď to tak rátam, tak tento týždeň som bola už 4x na huby, fajn prechádzky d-:

iskierka

prírodný blatový, ako z mrtveho mora :)
takže lost podľa teba testuje bunker? :D možno príprava na ten "koniec sveta", tuším presne o dva mesiace to má byť :D
a celkom si ho viem predstaviť, ako si niekde pod zemou naťahuje kábliky, inštaluje posledné zariadenia a čaká na osudnú chvíľu :))

slnecnica

Ale zas mala som prírodný makeup:-)
Lost možno vždy o takomto čase zachraňuje dažďové pralesy alebo testuje svoj bunker:-)

iskierka

to si mala dobre načasované :) makeup v prdeli, ale hlavne že CDčka prežili :)
čo je s lostíkom, aj minulý rok v takomto čase sa na pár mesiacov odmlčal

slnecnica

Iskierka, priznam sa, že sa mi to stalo už druhý krát:-) Prvý krát dávnejšie, tiež pršalo, vychádzala som z bránky, pod pazuchou CDčka a ako som zamkýnala, padli mi na zem. Zohla som sa pre ne, prefrčal bus a ja som mala bahno aj na ksichte:-)

iskierka

slnečnica, ty si tak podarená osoba :D pánboh zaplať za mláku a rútiaci sa autobus, nakoniec si mala vďaka nim super deň :)

slnecnica

Ojka, no šak Felixov vesmírny skok:-))
Inak s tým špliechaním-v utorok, či kedy to pršalo, som vyšla ráno z domu, herečka a hneď pred nami také malé jazero a blížiaci sa bus:-) Takže krásna sprcha, vrátila som sa domov, pleskla handry do práčky a vrátila sa do postele, krásny deň to bol:-)
Iskri, myši si mohla nahánať:-)

iskierka

zdravím ošpliechaných aj neošpliechaných
ľudiaa, nespáči, bude sa to ťažko čítať, ale vyskúšajte niekedy spánok pred polnocou :D naozaj je pravda, že je najkvalitnejší... od deviatej doteraz som spinkala ako zabitá a práve sa zobúdzam ako znovuzrodená...
akurát mám problém s tým, že...A ČO VČUL :))
jedna ofca, druhá ofca, tretia štvrtá, do šiestej mám čo robiť:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk