Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

takžeeeee, včera bola na obed hríbikova polievočka, žemlovka a ešte vyprážané bedle....
a jak som dnes a včera gúúúúglovala, tak som sa rozhodla, že vyskúšam bedľovú roladu. Vyzerá to super, ešte sa to chladí kapánek, tak som na to veľmi zvedavá. Joj, a krásne to vonia d-:
inko, no vitaj kočka, moc moc moc si ma potešila (:
slnečnica, bedle s omačkou a knedlou? to si neviem predstaviť (: to máš odskúšané (-:O

slnecnica

Môžeš z nich spraviť omáčku, s knedlou:-)
Pamätám si, že kedysi sme robili ako keby zavárané hríby, teda zavárané asi neboli, ale ja si ich pamätám v sklenom pohári a v nejakom náleve
Inak, ak už naozaj nevieš čo s nimi, môžeš mi z nich poslať :-)

ojka

zdravíčko (:
mám veľkú dilemu... od začiatku týždňa som bola už 3 razy na huby a neviem už čo s nimi... teda hej, do polievky, rizota, usušiť... ale čo s bedľami? stále ich len pražiť, to nechcem, a to človeku stále ani nechutí... nemáte nejaký dobrý bedľový typ? (:

ojka

"To už aj jogurt má dlhšiu trvanlivosť ako dnešné vzťahy"
Toto riadne pobavilo :D Teraz nemyslím na realitu (tá je bohužiaľ často krutá), ale to prirovnanie ma dostalo do kolien, geniálne vystihnuté :D
Ako inak žijete, nespáči moji? pomaly sa zvíííííkendnieva, nejaké plány sú? (:

lost

no, nejak som nevedel, ze uz je namraza na oknach aut :D inac kratky rukav bol adrenalin :D
ale musel som, ak som nechcel ist rano o 7-8-9, resp on by to vydrzal, ale nerad mu davam viac ako 12 hodin bez vencenia :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.