Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ale zas mala som prírodný makeup:-)
Lost možno vždy o takomto čase zachraňuje dažďové pralesy alebo testuje svoj bunker:-)

iskierka

to si mala dobre načasované :) makeup v prdeli, ale hlavne že CDčka prežili :)
čo je s lostíkom, aj minulý rok v takomto čase sa na pár mesiacov odmlčal

slnecnica

Iskierka, priznam sa, že sa mi to stalo už druhý krát:-) Prvý krát dávnejšie, tiež pršalo, vychádzala som z bránky, pod pazuchou CDčka a ako som zamkýnala, padli mi na zem. Zohla som sa pre ne, prefrčal bus a ja som mala bahno aj na ksichte:-)

iskierka

slnečnica, ty si tak podarená osoba :D pánboh zaplať za mláku a rútiaci sa autobus, nakoniec si mala vďaka nim super deň :)

slnecnica

Ojka, no šak Felixov vesmírny skok:-))
Inak s tým špliechaním-v utorok, či kedy to pršalo, som vyšla ráno z domu, herečka a hneď pred nami také malé jazero a blížiaci sa bus:-) Takže krásna sprcha, vrátila som sa domov, pleskla handry do práčky a vrátila sa do postele, krásny deň to bol:-)
Iskri, myši si mohla nahánať:-)

iskierka

zdravím ošpliechaných aj neošpliechaných
ľudiaa, nespáči, bude sa to ťažko čítať, ale vyskúšajte niekedy spánok pred polnocou :D naozaj je pravda, že je najkvalitnejší... od deviatej doteraz som spinkala ako zabitá a práve sa zobúdzam ako znovuzrodená...
akurát mám problém s tým, že...A ČO VČUL :))
jedna ofca, druhá ofca, tretia štvrtá, do šiestej mám čo robiť:)

ojka

ja som nemala šancu sa uhnúť mláky vedľa chodníka z jednej strany a z druhej strany múrik... nuž, čo už, stávajú sa i horšie veci :D

ojka

zdravíčko, zdravíčko (:
slnečnica, mám dve otázočky (-:O
kto je felix a odkiaľ chcel skočiť?
Ale moje otázky sú asi odpoveďou na tvoju otázku :D
banda moja, ako sa vám inak darí?
milujem inak šoferov, ktorí "berú ohľad" na chodcom na chodníkoch :D keďže dnes celý deň leje, tak sa jednému autu tak krásne podarilo ma došpliechať.... od krku až po boty som bola mokrá, hold, ani dáždnik nepomohol :D ale no čo, vyzerala som trošku komicky potom na zastávke, ale ostatní sa aspoň dobre pobavili ((-: