Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ojka, možno záleží od druhu hríbika, takže chyba nemusí byť v tebe:-)
Ja som mala obedovečeru, takže teraz už len mätový čaj, mňam

iskierka

slnecnica, strasne som si robila minule zalusk na tie plnene hriby. mala som dost velke a hlboke hlavicky, pekne som ich naplnila a ked som ich vytiahla z rury, tak boli splasnute a takmer vyrovnane a cely ten "maglajz" bol vyteceny :D ale nepatrala som uz potom, kde som spravila chybu, zrejme som ich nechala moc dlho v rure
no na obrazkoch v kucharkach to vyzera naozaj dobre, uhm... vazeni, je cas na druhu veceru!

slnecnica

Ojka, hríb jak hríb:-) Tú omáčku robím z akýchkoľvek hríbkov a mám ju moc moc rada
Lúbim aj také plnené hríby, hlavičku naplníš syrom, príp aj cesnakom a dáš zapiecť do rúry. Neviem, či by to z tých bedlí šlo, majú tuším takú ploskejšiu hlávku, či ne? Nevyznám sa:-)

ojka

nieeeee, žemlovka hribova nie :D ale kdesi som čuduj sa svete aj také čosi podobné vygúglila, že na ten spôsob, ale to si neviem ani predstaviť :D

ojka

takžeeeee, včera bola na obed hríbikova polievočka, žemlovka a ešte vyprážané bedle....
a jak som dnes a včera gúúúúglovala, tak som sa rozhodla, že vyskúšam bedľovú roladu. Vyzerá to super, ešte sa to chladí kapánek, tak som na to veľmi zvedavá. Joj, a krásne to vonia d-:
inko, no vitaj kočka, moc moc moc si ma potešila (:
slnečnica, bedle s omačkou a knedlou? to si neviem predstaviť (: to máš odskúšané (-:O

slnecnica

Môžeš z nich spraviť omáčku, s knedlou:-)
Pamätám si, že kedysi sme robili ako keby zavárané hríby, teda zavárané asi neboli, ale ja si ich pamätám v sklenom pohári a v nejakom náleve
Inak, ak už naozaj nevieš čo s nimi, môžeš mi z nich poslať :-)