Prečo ešte nespíte?

lleilla

ahojte, u vas je krasne? My tu máme strasny vietor,by sa dobre sarkany pustali- zeby som si ulet spravila, jak za mlada :p ? Celkom ma to nadchlo :D( stara koza beha po luke s papierovym sarkanom, hihi)

ojka

Soudce vejde do sálu, bouchne kladívkem a říká: "Než začne přelíčení, musím vám oznámit jednu věc. Obhájce mi zaplatil 300,000, abych rozhodl v jeho prospěch. Žalující strana mi zaplatila 200,000, abych rozhodl v její prospěch. Abych učinil proces spravedlivým, vracím obhajobě 100,000." :D

ojka

macca ((:
my sa tu vždy tak úprimne zo srdca vyžalujeme d-: radi :D hádam veľa práce s nami nemáš....
lost, jo, ked som zavrela stránku, alebo bola dlhšie preč od PC, hoci bol zapnutý, tak ma automaticky odhlásilo....
preto mi vadilo, že naša tema sa uzamkla, a mohli prispievať len legistrovaní užívatelia,.... lebo som sa musela potom vždy nanovo prihlasovať,... dosť otravné, vám poviem (((-:
Inka, vonku aký krásny slniečkovský, i ked už o čosi chladnejší pravý jesenný deň, čo dnes plánujete ešte stvárať? (:

lost

Mne sa paci ta ikona tema kam so mprispel :D
minule som musel na to psravit 2 kliky
a teraz len 1 :D
jednoduchsie to uz byt nemoze :))

I KEEEEEEEEED

moze :)

napr ze by bol zoznam tem niekde vpravo/vlavo :D

ale to by bolo uz inak hardcore customizovane forum pre castych prispievovacov :D