Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lleilla

tiez to pozorujem, tak zmena je zivot, ale nie kazdy tie zmeny ochotne uvita...casom si zvykneme, my aj ostatni snad

milli11

lost, co by som ja dala za to, keby som na rannu smenu vstavala o 6. :D Ja na rannu musim vstavat uz pred 4:30, o 6 uz niekolko minut makam v dielni.

K novemu dizajnu, furt cakam, kedy sa prispevky posunu do stredu. :D

A zda sa mi to alebo tu bolo dnes menej ludi? Nejak tu nepribudali nove prispevky, teda okrem pripomienok k adminom.

lleilla

imgage- lleilla si zagagala, ako husicka...no aspon mame o zabavu postarane, skumat, co kde teraz na tejto stranke najdeme

lost

slnecnica

no ved :D
ked si spomeniem, ze ja som robil presne toto iste, a ked si spomeniem kolko krat mi vbehol kamion do cesty (on to ma zakonom zakazane), tak ma az zamrazilo :D ono rodziel v rychlosti je fakt obrovsky..
a vezmi si este zakrivenu cestu, zakrutu a je to suverénne GAME OVER.
mna ale osobne dost nastvu taki ludia ktori si idu v lavom pruhu nezmyselne pomaly :D
a to sa stava aj v nemecku, ze ide niekto 170, alebo 220 a nie a nie uhnut.. a to take krabice male.. proste ignoracia :D proste "ja idem rychlo tak pockaj" a vedla to ma volne..
ved tam je pravidlo, ze ma clovek uhnut prec, bez ohladu na to kolko ide, tj hoci aj 300, tak ide vpravo :)

dobra vila

Preboha, co sa stalo s tymto forom??? Milujem zmeny z horsieho na lepsi, ale nenavidim zmeny z dobreho na uplnu... :((... To tu asi budem prikvitat odteraz velmi prilezitostne...otrasne :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk