Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

shy, ten pozdrav si začala ako Nora Beňačková svoju nedeľnú popoludňajšiu siestu na STV :D
hahah, mne je tiež tak naprd, ale po tvojom príspevku sa trošku vyjasnilo:)
a ako ide škola, hm?
a vy ostatní, čo ste tu za posledné dni navystrájali?

shy

Krásny dobrý deň vám prajem ;)

dnes je krásne slnečno, teplota sa nám vyšplhala až na 37 stupňov............

............aha, moment, sorry, to pozerám počasie na Hawaji :P

Ach jo ludia...........dúfam, že sa máte dobre, niekto sa predsa musí mať.........

lost

ja neznasam tie letaky co davaju za stierace :D
vidim take dve mlade roznasacky tychtoletakov z dialky, ale idem si vojou cestou a ked sa vratim, jasne ze mam dva letaky na okne :D
keby tam aspon cislo napisali, na seba samozrejme..
takto ak by som to nedal dole a naprsi, tak sa mi to tam nalepi a nedam to dole vobec :D

lost

Tak myslim ze dnes som mal sen ktory by sa bezproblemov zaradil do TOP 3 naj extreme hard core hororovych scenarov ktore sa mi za posledne roku, ak nie cely zivot snivalo :-O

A co je najsrandovnejsie na tom je to, ze to mam ako trest za to ze som nevstal na cas, pretoze som sa zobudil tak cca o osem a par minut, a potom ze "ale co uz, tak ak vstanem o desiatej tak nikam nejdem" no a asi som zase zaspal :D no a potom stacilo asi nieco okolo pol hodiny a teraz je devat, ale uz par minut pisem tento prispevok :D neuveritelne co sa da stihnut za pol hodinu :D

Ale fakt, preco som len nevstal :D Taketo sny su uz na hrane co je sranda a co nie je :D skoda len ze som si stihol zapamatat dve tretiny z neho...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk