Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

toto sa mu podarilo tak, ze behal ako blazon :D on ma velmi rad dve veci predovsetkym :D

1. prach
2. sneh

travu alebo tak nie, lebo tam sa nezaspini :D

behal hore dole a toto sa stalo :) a to len za cca 30 minut :)

lleilla

ale tato sa ti podarila- len jedno nechapem - to sa mu ako podarilo tak zafulat tie labky, ked je zem uplne vysusena az popraskana- objavil jedinu mlaku v meste? zlaty je, velmi

lost

no vychod slnka som mal uz vcera :D a nevedel som najst okuliare, ktore by mi aj tak nepomohli :D inac je to zaujimava cinost, to ano :)
pamatam sa ako sme naposledy isli k vychodu slnka a dopadlo to asi takto:

i47.tinypic.com

PS: vies ake tazke bolo najst jednu specificku fotku s pomedzi x-tisic nevytriedenych ? :D aha! takto sa cas zabit da, to ano :)))

lleilla

neboj ubehne ti to, plus mas net, to je velky zbijak casu a mozes este stihnut aj romanticky vychod slnka (kolo 6 tej) na prechadzke s tvojim hafanom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.