Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lleilla

tak ako dlho dnes tahame? a co porabate popri nete,hmm? Lost je dnes tichucko,takze mame babsky vecer, teda noc :p

ojka

nikto nebude nikoho vraždiť, sme v tom viacerí :D len mňa dnes neposlúcha net, tak uvidíme dokedy sa tu zdržím teraz, .... hmm

shy

Mne sa páči tento výrok (na konci trochu pesimistický, ale čo už) :

Len smer má zmysel. Ide o to, že niekam smeruješ, a nie, či sa tam dostaneš, lebo človek sa nedostane nikde, iba k smrti.
(Saint Exupéry)

lleilla

iskierka no veď toto- ja som tu zhodou okolnosti prave tebe doobedu tiez "like-la" tvoj prispevok

...od zajtra ma čakajú asi najťažšie a pre mňa najdôležitejšie dva týždne v doterajšom mojom živote, takže hľadám niečo na motiváciu...podelím sa s vami,možno inšpirujem aj vás k zamysleniu sa, takže moje obľúbené výroky :

Chcem mať ODVAHU meniť veci, ktoré zmeniť môžem.
Chcem mať SILU uniesť veci, ktoré sa zmeniť nedajú.
Chcem mať MÚDROSŤ, vedieť jedno od druhého odlíšiť.

“Snaž sa ľahko znášať to, čo musí byť”
( Sokrates)

“Ak chceš byť šťastný, vedz, že to záleží len od teba.”
(Epiktetos)

iskierka

lleilla, aj ja som sa dnes pri tom pristihla.. tuším som označila (bežne nezvyknem) v jednej téme wreckovi "toto je dobrá rada" však aj to je na spôsob like:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk