Prečo ešte nespíte?

milli11

lost, uz tusim nebuem potrebovat tvoju pomoc. Ta stranka opat funguje ako predtym, je tam plno novych clankov. Len este nevieme, co sa vtedy stalo, nikto neodpovedal?

shy

Vie mi niekto vysvetliť, načo je treba do školy tolko blbostí?? Kúpiť hento, zohnať tamto a hlavne že to nikde nemajú........ach jaj, bolí ma z toho hlava :/

iskierka

pozerám, že viacerí sme dnes behali a vybavovali :)
slnečnica- termoprádielko? :) a kde sa pakuješ, zase sa budeš túlať niekde po horách s frajerom?

iskierka

noo, možno osud chcel aby ste si nepísali :D
aa vieš čo, ja ten fb ani k životu nejak nepotrebujem :) skúsim večer, teraz ešte musím nejaké vybavovačky poriešiť....inak. to čo som ti spomínala minule, ohľadom toho katastru nehn...vyšlo :))) teta bola zlatá, narobila som jej trochu starostí, ale brala to v pohode :)

ojka

inko, jo, nové konto som si musela vytvoriť (: potom to už šlo s novým, tak už mám dušičku na mieste... i sestre sa dá u mňa na PC prihlásiť normálne, len mne to nešlo....
vidíš inko, už i táto radosť nám je doprianá :DD
rada spred pár dní ohľadom FB, skús mobil alebo iný prehliadač (-:O možno zaberie....

iskierka

ojka:) taak mna zase serka fb... ku skype-u si uz svoje heslo nepamatam, alee to co pises je fakt divne... sprav si nove konto, nejde to?

ojka

loooooooooooost, alebo všetci ľudia dobrej vôle, pomôžte mi prosím, ak viete... )))-:
do hrášku, od včera mi nejde prihlásiť sa na skype, vypisuje mi hlášku, že Skype nemožno otvoriť. Že na svojom PC som už prihlásená a mám sa odhlásiť a potom to skúsiť znova....
LENŽE ja ani nik iný ma mojom PC nie je na skype prihlásený,....
skúšala som vypnúť, reštartnúť PC, odinštalovať, nainštalovať znova... a nič, stále mi to vypisuje....
a ja mám síce dooooooosť veľkú trpezlivoť, ale už ma to kapánek začína štvať, že mi to nechce ísť...

shy

No dobré ránko, ide sa behať :) teda nie behať ale behať po meste, pozháňať veci čo potrebujem, vybaviť veci čo potrebujem a tak...no nechce sa mi ale čo už narobím, dúfam že sa po ceste aspoň opálim, keď už tak peče ;)