Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

shy

ojka, idem do prvej ale už tretí krát :P

lleilla áno, desiata je najdôležitejšia a hlavne desiata spolužiakov (zvyknem vyžierať) :P

iskierka

Ďakujem ďakujem :D
takže víkend si užijem "len" so synovcom
a u mňa sa to jedenie v škole zmenilo otvorením bufetíku...teta v ňom robila perfektné chrumkavé bagety :)

lleilla

iskierka super, gratulujem k NEnavsteve tety ;o)

... to ja poctivo 3 roky cez gympel o 1O:00 zazvonilo a uz sa vytahovala desiata:D,, potom prisiel stvrtak, na chodbe novinka- automat na kavu- a bolo po desiatovani, uz sa len kavickovalo....no a VS? to bolo skor jedlo, ked si clovek spomenul vecerom, aha aj jest by sa zislo niekedy asi

ako sa ten clovek za tie roky spusti v mnohych smeroch - desiatovanie teda mam v prvom rade na mysli :D:D:D

iskierka

shy...aa, takže stredoškoláčka:)
baby ja som inak nikdy nedesiatovala v škole, nebolo času :D cez prestávky som si zvykla dávať kolečko okolo školy :D alebo po schodoch hore dolu, veď to bolo na nevydržanie, obsedieť celú hodinu v tej malej lavici :)
národný deň vyberania zemiakov :D ojka, podarená :D a tiež by som bola najradšej cez víkend sama, nuž ale moje potreby sú asi vedľajšie :)) a jediné pozitívum je, že pološialená teta si dala nakoniec vysvetliť, juchu :)

ojka

shy, myslím, že tak ako inko, nás tu sviatkuje viac :D do koľkej triedy inak ideš, keď sa tu už spomína ten školský rok?
lleilla, moja reč :D čo tam po tom, že chýbal nejaký zošit, hlavne aby som hladná neostala v škole :D
ale ja bych dnešný sviatok kľudne pomenovala okrem toho SNP dňa, i Národným dňom vyberania zemiakov. Myslím, že dnes to týmito činnosťami žije vo viacerých dedinách :D ešteže mňa to dnes minulo, mali sme ísť k sestrinej švagrine pomôcť.... no a takto ostávajú už len naše zemiaky a tie u krstnej, tak som zvedava, kedy príde NÁŠ čas (:
inko, to vážne? tak to vie človeka riadne naštvať.... i to wellnessss i tá návšteva.... naši už keď kdesi idú a ja ostávam doma, tak som najradšej sama, nie aby som "obšťastňovala" inú milú návštevičku....

iskierka

ojka, presne tak isto som si to s tým nesiacom predstavovala :)
Už mi to funguje, budem poobede čítať, teraz tu mám krpcov..no inak..akože..nahnevaná som. Sestry si idú cez víkend vyhodiť z kopýtka do Piešťan do Wellness, nahovorili aj maminu, a ja mám strážiť deti...pffff...oukej, a teraz sa dozvedám, že zrovna v ten víkend sa má k nám s prepáčením dotrepať moja milúúúvaná teta z opačného konca republiky :( a čo ja s ňom si sama počnem? budem musieť obskakovať, a kto ju bude počúvať :( Mamina tete oznámila, že doma nebude, ale ona si nedá povedať, vraj príde aj tak..supeeeeeeeeeeer...:/
shy, ja mám už tri mesiace vkuse sviatok, takže nič výnimočné robiť nebudem :D a ty?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk