Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

ojka, presne tak isto som si to s tým nesiacom predstavovala :)
Už mi to funguje, budem poobede čítať, teraz tu mám krpcov..no inak..akože..nahnevaná som. Sestry si idú cez víkend vyhodiť z kopýtka do Piešťan do Wellness, nahovorili aj maminu, a ja mám strážiť deti...pffff...oukej, a teraz sa dozvedám, že zrovna v ten víkend sa má k nám s prepáčením dotrepať moja milúúúvaná teta z opačného konca republiky :( a čo ja s ňom si sama počnem? budem musieť obskakovať, a kto ju bude počúvať :( Mamina tete oznámila, že doma nebude, ale ona si nedá povedať, vraj príde aj tak..supeeeeeeeeeeer...:/
shy, ja mám už tri mesiace vkuse sviatok, takže nič výnimočné robiť nebudem :D a ty?

ojka

inko, to vieš, mesiac vonku pekne svietil, hviezdičky bolo vidno, tak príšerky vyliezali zo svojich úkrytov :D
no a ten výkrik, čo ti ja vie, spočiatku prekvapenie, potom zlý pocit, potom dobrý pocit, a potom neutrálny pocit :D

iskierka

takú aktivitu ako včera večer, som tu dávno nevidela :D čo nebodaj vyliezajú všetky príšery zo svojich úkrytov? :D žartujem, žiadne príšerky :) tak peknú sobotu kamaráti

ojka

nie je nič krajšie, ako keď človek ráno hneď riadne zmokne ((-:
lost, ja som potom inak hyperaktívna, resp. hypermysliaca :D

ojka

treba byť pokrokovým a moderným, zanechať rátanie ovečiek a frčať na niečom inom, napr. rátať guličky, bodečky, čiaročky na perine :D alebo hviezdičky nalepené na skrini d-:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk