Prečo ešte nespíte?

ojka

lostíček a čože taký smutný ? hmmm? )))-:
inko, ty si mrkva, a to prečo? ideš ich prerábať? koľko krát si ich mala vlastne na sebe? (;

iskierka

vau, kolegynka majstruje? :) aj ja chcem mať takých inšpirujúcich ľudí okolo seba :D
inak ojka, pamätáš na tie moje topánky, čo som si sama upravila? pred týždňom som tie koráločky vypárala
ano ano, zajtra sváteček, slnečnica má celý deň na to, aby si ruky odčiernila..skús citrón, trochu možno bude štipkať :D

slnecnica

Aaaale čo by, na také veci som lenivá. Dnes mi kolegyna ukazovala tričko , čo vyrobila pre frajera, krásne ho pokreslila. Tak ma inšpirovala, že ja by som mohla aspoň zafarbiť. Ináč, celé ruky mám černé jak som to varila :-)
Zajtra oslavujeme?:-)

iskierka

ojka, no to je smola, nejdú otvoriť? :D čaká ťa tam pekná sprška odo mňa :))
jedanky, ja ani nepamätám, kedy som mala naposledy taký záchvat smiechu, ako po tomto videu :DDD dievčina s krhlou :D a ta za ňou :DDD chvíľku som rozmýšľala, či nemá kolieskové korčule :D
vidíš milli, už aj ojka so slnečnicou tú pusu schválili:)
slnečnica ahá, ja som myslela, že robíš nejaké tuniky, šatky a tak. no mne by sa tiez zišli jedny nohavice na čierno zafarbiť, no jak sa poznám.... nechám radšej tak :)

slnecnica

Ja by som sa už nepostavila a jak sa poznám, nekontrolovateľne a nezastaviteľne by som sa smiala:-)
Farbím len načierno, moje obľúbené, neviem či to nazvať šatami, skôr taká zástera:-)
Iskri, to treba mať chuť, ak je chuť, je aj výsledok, aspoň u mňa je to tak. Stáva sa, že aj polroka nič nevytvorím

ojka

ojka nikdy nespíííí, muhahahahaaaa
ale inak pekný večer vám prajem
inko, nejdú mi otvoriť správy na FB a ja sa ich neviem už tak dočkať, to je jak na potvoru.....
no idem nachvíľu von, zatím sa majte, neskôr vás prídem ešte skotrolovať aaaaa
miliiiiiiiiiii, napíš mu tam tú pusu (;
ja mám rada blázniviny :D (-:O