Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

95??

hmm, neviem kolko u nas ale cca 1,6, ale pozriem sa, ked pojdem okolo so psom..

sranda, tak to ide hore vsade :)

ale pamatam sa ze ked som bol v DE, tak bolo menej ako u nas :D asi som mal stastie :)0 za 1.75 som dostal 100oktanovy na shellke NA DIALNICI!! :)

lost

adminka temy, to bude potom ojka, ci? :)

Maoam, caaau :P :)

jaaaaaaaaak som dnes rozmyslal, ze pojdm do AT, ale..

vyprsala mi znamka rakuska na dialnice :))

a myslel som si ze je UTOROK !!!!

takze, teraz jedine zajtra, inak budem cely vikend bez sladkosti :))

ajeje..

a ako pozeram, ceny benzinu u nas letia na Mesiac..

nevies kolko stoji u vas benzin cca? :)

ono toto je fakt sranda, z toho sa zasoby nedaju spravit :) lebo aj keby, naco mi budu, ak budem jediny na ceste co bude mat palivo? :) cesty budu blokovane autami a bude to ako si obliect neonovo svetielkujucu bundu "TU SOM" prechadzajuc sa na nejakom poli plnom polovinkov :)

lost

ale ked uz sme pri adminke tejto temy, hm, no to by ma tiez zaujimalo, kedy ma sviatok :P ale fajn, uz viem ze nie dnes ani vcera a asi ani tento tyzden :) hold, tak zostane uz len cca (365-7)/2 moznosti :)

lost

Hm, myslel som ze 15.8 ma jeden z adminov (kedze som pouzil ten tvar tak zostane len 1 moznost :P ) "sviatok" teda meniny :))

datum narodenia este neviem :P (vsimni si slovo ESTE :P )

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk