Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

iskierka

milli :( blbe, smutne, neprijemne...chlapi, keby im clovek mohol do hlavy vidiet
on je nesmely introvert, cize pri tej rakete moze posobit smelsie, veselsie, uvolnenejsie. to ale neznamena, ze o teba nema zaujem, skus ho trochu postuchnut, neondej saaaaa :)

lost

som tu teraz len tak na skok, ale android ma dnes "potesil" :))
brat mi pise o 7:35 na gmail chat a ono android mi tam piskal a tym padom ma zobudil :D
uz neviem z akeho sna, ale viem ze ma to "nahnevalo"
predovsetkym z dovodu, ze som mohol spat o 1,5 hod viac :))

hmm, inac skus mu navrhnut nech prestane fajcit :) ale to bude asi mala sanca, ze prestane len tak, ze ?

milli11

Tak si davaj teda pozor. S akym chlapom by sa tak dobre pisalo? Vacsina odpoveda len jednym slovom alebo jednou vetou. Ale aj niektore zeny tak pisu. Napr. cetujeme, ja napisem pomaly roman a druha strana na to povie Dobre. Hm... :DDD

Preco uz nespim? Ale, zas problemy so zalubenim (na lasku by bolo este skoro) :((( Paci sa mi jeden muz, vyzorovo nie je az taky pekny, keby som ho videla na fotke, poviem nic moc, ale ked je blizko mna, strasne ma pritahuje. Problem vsak je, ze za nim zabera este jedna. A mozno ani nezabera, mozno len ja mam taky pocit. Hoci... A netusim, ktora z nas sa paci jemu? On je skor introvert, ja som tiez introvert, tichsia, hanblivejsia, vaznejsia. Ona je extrovert, ukecana, blazniva, divoka. Ku...ik, predtym si ho ani nevsimla, ale odkedy sa mi zacal pacit (ale nikomu som to nepovedala, okrem vas, to je taka moje tajne platonicke zalubenie ;) ), uz za nim zabera aj ona. Mozno chvilu bol pokoj a teraz je to este horsie. Predtym chodil castejsie za mnou, ale odkedy ona za nim dolieza, mam nervy a uz som k nemu odmeranejsia a teraz sa mi zda, ze ked ho ona niekam zavola, uz ide. Akoze aj teraz pride ku mne, ozve sa, skusa byt vtipny, ale ja uz nemam naladu ani chut sa s nim bavit, ked viem, ze sa mi uz venuje coraz menej. :(((

A myslim si, ze nemam sancu. Ona sa furt votrie tam, kde je on, pomaly sa na neho lepi. A mne sa zda odveci, tiez robit zo seba vtierku a to iste, co ona, ani by som to nedokazala.

V praxi to vyzera asi takto. Sme vsetci aj s partiou von, v bare, na diske, ja sa napriklad s niekym rozpravam alebo nieco objednavam pri bare. On len tak stoji alebo sedi a cely cas pozera na mna. O nejaky cas pride k nemu ona a pokusa sa lepit na neho. On cuka. Ako vyjadril sa, ze by ju nechcel, ze je velmi blazniva, ze by sa jej bal, ale ktovie? Ale kedze oni su fajciari a ja nie, castejsie sa stretnu aj mimo nas nefajciarov v oddelenej miestnosti pre nefajciarov. :((( A predtym sa vedel na mna dlho pozerat, teda do oci, ked som na neho pozrela. Teraz sa na mna pozera, ale ked to zbadam a pozriem na neho ja, rychlo uhne pohladom. Nechapem?

Je toho viac, ale nechce sa mi vsetko pisat. Asi uz budem ako Beskyd, ze rezignujem, ze ci mam sancu si niekoho najst, ci vobec ma niekto zaujem. A aj ked ma, hned ho chce ina. Ale ja chcem muza, co by chcel len mna. Asi idem smoklit a plakat do vankusa alebo vreckoviek, to je hygienickejsie. Preco sa ja vzdy tak nestastne zalubim? :(((

lost

m ako mobile lost :))

lebo som sa musel zaregistrovat aj na mobil a heslo na toto je brutalne komplikovane na to aby som ho vypisoval na mobile, a tak tam mam mobile lost ucet :)

ojka

veda.sme.sk
a je to v keli, tí američania prídu na všetko :DDD
lost, z akého zaujímavého dôvodu máš pred jedným z nickov "m"? (; prezradíš mi?

mlost

milli11 dont worry , malo by to byt bezpecne auto :P nie plechova truhla :D stat sa moze ale zase to je dlhy pribeh :D
ojka, tak to mas pravdu, ale na slovensku sa dovod vzdy najde :P takto to maju lahsie... sup sto eur a ide sa dalej :D posledna pokuta bolo, ak si spravne pamatam 1.3 ... taaaaaakze dame kfc style challenge ?? :D (datum som z bezp dovodov zmenil :P )

milli11

lost a s tym jazdnym stylom, ze kamion, kamion, vzum, vzum, vzum, mas rozum??? Ved si mohol prist o zivot alebo co ja pokladam za horsie, skoncit ochrnuty na voziku, mozno by si sa uz nevedel ani pohnut, odkazany na pomoc a ochotu druhych. Hned by som ti vodicak zobrala! Joj, musela som ti za to vynadat. ):((( Kto by si tu potom s nami pisal???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk