Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

och, tak toto človeka naštve, práve mi nabehla časová os na FB,... a taaaaaaaaak som sa tomu bránila, zubami nechtami....

123nezufaj

ojka no Finsko by bolo fajn pre Teba asi. Tam by si si tie jazera uzila :) myslim, ze aj podnebie je take pre Teba tam :)
Tebe slnka moc netreba lebo ty slniecko si, ze? ;) (nezabudol som :D )

lost

123nezufaj

tak nejak :P

sice som to skusal aj tu, ale to len na par sekund :) a nedosiahol som max.. ale ked som si to spatne prehral, tak to bolo PSYCHO :)) fakt neodporucam zazit ten adrenalin, ze kamion kamion kamion vzum vzum vzum vzum vzum :P :D haluz, ale ak by sa nieco, co i len malickost pokazila, uz by som tu nepisal :P

lost

ojka, no kamkolvek :)
hlavne nech tam nie je taky PRAŠNÝ vzduch :)

cize moze byt aj horko, to uz prekusnem :D

ale stredozemie sa mi vseobecne nepaci, skor nieco viac opustene a otvorenejsie :) ale co uz, to sa neda ist niekam 5000km s autom len tak na 1 ťah :D

123nezufaj

maximalne ojka chatovacka bola a nejake vyletiky jednodnove. Nic viac.
A preco si uz neprezries niekedy foto? Zaspominat je fajn alebo si tak zaneprazdnena, ze ani nemas cas si spomenut na to, ze si chces zaspominat? :D
Podla mna budes teraz castejsie pozerat fotky zo skoly :) zacne Ti chybat uvidis

lost

ale fakt, ved to je len 600 ci kolko km !!!

tolko som bol pozriet na nemecke dialnice len tak "spontanne" :D a nie ze by som isiel napr do chorvatska :))

sice prvy krat som chcel ist na nejaky exosticky opusteny ostrov :D ale tak, to je nerealne asi :D

ojka

lost, a ku ktorému moru ťa to ťahá? však ty nemáš rád veľké horko (; norsko, švedsko, fínsko? :D náááhodou, tam môže byť príroda krásna, tam by som sa šla kuknúť i ja ((-:

123nezufaj

lost no aj take by bolo super. Ist spotnanne sa vybrat niekde autom len tak na kemping :D uzit si zabavu, vodu, slnko. Mozno raz to vyjde sa naserieme a dvihneme dupu od PC a pôjdeme :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk