Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ozaj Maoam, kolko stoji 1 konzerva tuniaka v DE? :)

myslim taku tu 190-200gramovu, cista hmotnost masa/tuniaka tam je okolo 140g tusim..

u nas to stoji okolo 2eur asi mozno 2,5 neviem.. musim to pozriet..

v AT stoji 1,89eur a teraz bolo v akcii za 1,39eur.. to je cca 10eur/kg v akcii

lost

zvlastne..
a ani v minulosti nespominali nic, ked isli hore ceny?

osobne spravy vobec nesledujem, cize nemam tusenie ci u nas nieco hovoria alebo tak.

ono ked to pisu/hovoria v mediach, tak je uz neskoro :) ale ci informuju ludi, alebo nie, mozno nechcu sposobit paniku

inac nezavidim nemecku, musi doplacat na obeznych lenochov.. (grekov, spanielov..)

123nezufaj

ahoj ojik som robil poriadky v PC a som natrafil na dokument wordovsky :D a tam je ulozena nasa hra ked sme este daaavno hrali tu slovnu hracku :D
Tak som si tu na Vas spomenul a povedal som si, ze reku pozdravim Vas :D
Prazdninujem docela nudne. V podstate to pre mna uz ani nie su prazdniny, vlastne uz ani pre Teba :D

Maoam

Lost: ti magori nam pomaly ale isto vsade dvihaju ceny, dnes som si vsimla, ze moje oblubene kakao NENAPADNE zdrazelo zo dna na den o 30c, spominane citrony o 60c tiez len tak, kopa inych veci...nechapem...no na tu el. energiu sa veru 'tesim*

ojka

ooooo, tak toto už hej, toto mi je veľmi veľmi veľmi milé prekvapenie (((-:
nezúfaj vitaj (:
nože prezraď, ako "prázdninuješ"? (;

ojka

mili, tak tieto maliny som si nazbierala včera u nás (:
hmmm,nepríjemný sen... //-: ešteže ja si takmer nikdy nepamatam, čo sa mi snívava, resp. sa mi nesníva nič....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk