Prečo ešte nespíte?

lost

Maoam

no ja som vela ponakupoval na slovensku, z tesca.. atd, lebo som to mal blizko :D

ale vsetky su take nechutne ze az.. daju sa jest, ale ta chut je neporovnatelna..

takze tie musim dojest a potom sa vrhnem na AT zasoby :)

ale uz ich mam fakt dost, uz to hranici s extremizmom :D

ale na druhu stranu, mam to kde skladovat, kym si platim najom :D a plus, expiruju vsetky najskor o 3 roky.. cize matemticky do zmysel dava :)

lost

skusim si nabuduce zobrat toho pikantneho :)

minule som skusil nieco ze mexiacana, indiana a taliano ci co :D

ale vzdy tam bolo nieco, co som nemusel :) a tuniak malicko :D tj 1/2 tuniaka a 1/2 prilohy

hm no to je fajn ale, 1/2 z tej prilohy nemam rad :D

inac napr taka ryza basmati v AT stoji od 2eur (najlacnejsi v pochybnej kvalite v LIDL) az po 5eur a viac (!) z himalaji (aspon ma pekny obal) :D

ale zobral som zopar babke, nech ich skusi :) a nech mi to ohodnoti :) lebo ja neviem, mne hcutia vsetky rovnako :D

ale tie slovenske BASK ci SOS, no fuj, to fakt nemusim, to je ako nejake smesky pre prasata :)

lost

dost :)

takze sa pre toho 1,39e mmusim vratit zajtra :D

tak mam doma tak cca 50 konzerv (krat 140gramov) ale nejak sa mi to zda byt malicko :D

Maoam

Slnecnica: myslim, ze budes mat pravdu :-/////// to aby som zacala robit zasoby

Lost: myslis normalny tuniak iba nalozeny v oleji? lebo ja si kupujem hlavne pikantneho tuniaka (Aglio Pepperonico) a ten stoji 3,50e ci viac? uz neviem presne

pozriem ti normalneho tuniaka, moment

slnecnica

Dnes som niekde čítala, že sa blíži potravinová kríza. Videla som len letmo nadpis, článok sa prečítať nestihla. Takže možno odtiaľ vietor fúka Maoam

lost

ozaj Maoam, kolko stoji 1 konzerva tuniaka v DE? :)

myslim taku tu 190-200gramovu, cista hmotnost masa/tuniaka tam je okolo 140g tusim..

u nas to stoji okolo 2eur asi mozno 2,5 neviem.. musim to pozriet..

v AT stoji 1,89eur a teraz bolo v akcii za 1,39eur.. to je cca 10eur/kg v akcii