Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

mili, tak tieto maliny som si nazbierala včera u nás (:
hmmm,nepríjemný sen... //-: ešteže ja si takmer nikdy nepamatam, čo sa mi snívava, resp. sa mi nesníva nič....

milli11

Joj, maliny, mnam. Dlho som ich nejedla, ale take tie prave, ktore si sam clovek natrha a potom zje. :P

Inak, minule sa mi snivalo, ze som sa pozerala von z nasho okna a oproti, ako je dalsia bytovka, tak z nej vyskakovali ludia, z okien, balkonov, niektorych som uz videla lezat na zemi po pade. Ale neviem, ake mali problemy? Ale bol to dost neprijemny sen, brrr!

Zaujimave, ze sa mi to snivalo v obdobi, ked zo mna praveze opadli iste starosti a stres.

ojka

ja sa nesťažujem (-:O d-:
no a teraz navaľ ten recept (;
lebo inak maliny padnú za obeď inému môjmu účelu, muhahhahaaaa

ojka

počuj, inko, ty ťapa, mrkva, či jak ti to mám ešte napísať... nemudruj a ťahaj kosiť ten trávnik d-:
a potom mi daj radšej nejaký ten dobrý recept na kolačik (:

ojka

milli, presne tak, prečo ešte tí ľudia spia? :D :D
oooo lost, ty si si na mňa spomenul? to aké milé (: nooo, to vieš, nejak stále mám čo robiť, stále behá čosi po rozume. Ale inak pravda je, zanedbávam vás tu /-: ale veľmi mi vadiiiiiiiiiii, že je táto teda zamknutá.... často som pri PC len na blink, a musím sa prihlasovať....
ale jak som si to tu dnes pozerala, lost, ty sa nezdáš, vlastnu temu ti vytvorili d-:
inak, nemáte nejaký dobrý overedný recept z malín? viem, na nete je ich dosť, ale nejaký ten váš, čo ste už robili (:

lost

ojka, nejak dlho som ta tu nevidel a spomenul som si na to az pri zaspavani :D

a ani prianoguys link na youtube som dlho nevidel :P

ale ako pozeram, asi su na prazdninach :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk