Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

milli11

Joj, maliny, mnam. Dlho som ich nejedla, ale take tie prave, ktore si sam clovek natrha a potom zje. :P

Inak, minule sa mi snivalo, ze som sa pozerala von z nasho okna a oproti, ako je dalsia bytovka, tak z nej vyskakovali ludia, z okien, balkonov, niektorych som uz videla lezat na zemi po pade. Ale neviem, ake mali problemy? Ale bol to dost neprijemny sen, brrr!

Zaujimave, ze sa mi to snivalo v obdobi, ked zo mna praveze opadli iste starosti a stres.

ojka

ja sa nesťažujem (-:O d-:
no a teraz navaľ ten recept (;
lebo inak maliny padnú za obeď inému môjmu účelu, muhahhahaaaa

ojka

počuj, inko, ty ťapa, mrkva, či jak ti to mám ešte napísať... nemudruj a ťahaj kosiť ten trávnik d-:
a potom mi daj radšej nejaký ten dobrý recept na kolačik (:

ojka

milli, presne tak, prečo ešte tí ľudia spia? :D :D
oooo lost, ty si si na mňa spomenul? to aké milé (: nooo, to vieš, nejak stále mám čo robiť, stále behá čosi po rozume. Ale inak pravda je, zanedbávam vás tu /-: ale veľmi mi vadiiiiiiiiiii, že je táto teda zamknutá.... často som pri PC len na blink, a musím sa prihlasovať....
ale jak som si to tu dnes pozerala, lost, ty sa nezdáš, vlastnu temu ti vytvorili d-:
inak, nemáte nejaký dobrý overedný recept z malín? viem, na nete je ich dosť, ale nejaký ten váš, čo ste už robili (:

lost

ojka, nejak dlho som ta tu nevidel a spomenul som si na to az pri zaspavani :D

a ani prianoguys link na youtube som dlho nevidel :P

ale ako pozeram, asi su na prazdninach :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk